Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Zalaegerszegi Teleki Blanka...

Fodor Zoé kérdése:

Zalaegerszegi Teleki Blanka Kollégium vélemények?

Figyelt kérdés
AJTP-s tanuló lennék, milyen az ellátás, kaja, felügyelet, stb... ?

2013. dec. 10. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a mellette lévő középiskolába jártam középsuliba is meg utána OKJ-s képzésre is.Mikor OKJ-s voltam,akkor az ott lakó osztálytársaim panaszkodtak,hogy mivel középiskolás kollégium a felnőtt lakókkal is ugyan úgy bánnak,mint a "kicsikkel".Szóval ugyan úgy takaródóra vissza kell érni.Akkoriban nem lehetett egyszerre melegvíz és fűtés,ezért mondták az ott lakóknak,hogy döntsék el mit akarnak.Meleg vizet a zuhanyzóba,vagy fűtést a szobába.A kajára viszont azt mondják jó volt.Ez 2005 és 2008 között volt.Azóta nem tudom,mi változott ott.
2013. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, takarodó kb. hánykor volt?
2013. dec. 15. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 10-kor.
2013. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Két osztálytársam ott kollégista, 10-kor van lámpaoltás, de fél 10-re mindenkinek a szobájában kell lenni. Tudtommal fűtés és meleg víz is van...
2013. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!