Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti láknátok egy ilyen albérlet...

Ti láknátok egy ilyen albérletbe? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
58 ezerért bérlek egy bútorozott lakást a tulaj 70 éves régi módi bútorok vannak .Igazàból az àgy zavar mivel régi,rúgóságy nyomnak a rugók szívesen vennék egy új àgyat de nem dobhat ki a tulaj àgyát nem engedi mert akkor neki venni kéne egy újat én pedig neki nem fogok ágyat venni.És elszállítani sem tudja sehova. Mit csináljak?

2013. dec. 22. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rakjál rá matracot, vagy vegyél új ágyat, vagy keress másik albérletet.
2013. dec. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég nagy a szoba, vegyél egy új ágyat magadnak, a régit meg told máshova, ülős-pakolós-tévézős ágynak. Így ott is marad, használod is, mégse azon alszol. Na?

Én a régi albérletemben tele voltam ronda bútorokkal, amiket nem volt szabad kidobjak, még a közös tárolóba se vihettem le, de mindennek találtam valami funkciót, és olyan helyet, ahol nem zavar:) Esetleg ha van egy félszoba, akkor rendezd be azt raktárnak, és lakjál csak a nagyban. Akkor el tudod pakolni a sok sz*rt.

2013. dec. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
olcsobbat nem talaltal? A tatát meg üsd le ha pattog
2013. dec. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy franciaágy és sajnos nem fér a szoba màsik àgy.
2013. dec. 22. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy számodra megfelelő matracot, és tedd rá az ágyra.
2013. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet.De el keserít,hogy ennyit fizetek és még csak ennyi kényelmem sincsen ,hogy kenyelmesen feküdjek.Januártól nezek új albérletett.
2013. dec. 22. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Amúgy én tapasztalatból nem laknék bútorozott albérletben. Igaz, én kutyával vagyok, és azért is praktikus. De sose jó, ha a tulaj bútoraival lakik az ember. Ha véletlen tönkreteszel valamit, sokkal nagyobb alhé van belőle, mint maga az anyagi kár, ami valahol érthető, valahol meg nem, mert ha tényleg fontosak azok a dolgok, nem hagyja ott egy idegennek. Meg én már jártam úgy is, hogy a 150 éves, eleve ütött-kopott, nyikorgó bútorra mondta, hogy én karcoltam össze, meg biztos a kutya kaparta szét, miközben fel se éri a kutya... Ugrálni meg nem tud, mert csípőbeteg, de ezt persze nem mondtam el neki. Úgyhogy itt bukott le a kamu gyanusításaival. El is költöztem, mert először csak kicsit gyanusítgat, utána meg lehazudja a csillagokat is, és még én érzem rosszul magam. Szóval inkább legyen szegényesen berendezve, de az én bútoraimmal. Szerintem te is nézz ilyet!

Vannak nagyon olcsó bútorok pl a jyskbe, igaz funérból, ami fél év után meghajlik, meg eldől, de legalább a tied.

2013. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teríts egy paplant a matracra.
2013. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Probáld a matracot kicserélni a régit meg a szekrény-mögé betenni :)) Mindig irtóztam az ilyen , még a tanti is ebben halt meg meg a nagyija :SSS Borzalom én még xxx- xxxxx szállodába is felöltözök mint a cowboyok, meg saját párnát viszek , ki tudj miket műveltek előtte :((
2013. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58 ezer??? És annyi hely nincs, hogy még egy ágyat berakjál? Kissé drágán bérled.
2013. dec. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!