Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki lett adva egy lakás albérle...

Ki lett adva egy lakás albérletbe, de most adták ki először nov. Ben. Egy fiatal pár vette ki.1 hónapig voltak ott és leléptek. Ilyenkor kell adóbevallást csinálni? Vagy azt majd csak jövőre kell?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

# 10 Miért ha sáska bérlő lennél dicsekednél vele ? XDD


Hát én meg olyan jó kiadó vagyok, ha nincsen pénze a bérlőnek elengedem a tartozását , kifizetem a számláit , meg az adót , a kauciót meg banki kamattal adom vissza . Együtt választunk falszíneket , tapétát :DDD

2014. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
jó igazad van. persze, hogy nem dicsekenék vele :) de hál isten nem ilyenek vagyunk. A tartozást vagy anyagi problémát is meg lehet azért beszélni. Nem is értem azokat az embereket akik "ilyenek" és tényleg szánalmas, amit némelyik művel. Nem is csodálom, hogy sokan félnek kiadni a lakásukat.
2014. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!