Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal pár számára melyik...

Fiatal pár számára melyik lakás a legideálisabb?

Figyelt kérdés

A keret 4-5 millió, egyelőre ezeket találtam. Nektek melyik tetszik legjobban?

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 15. 07:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én a 2. választanám. De interneten keresztül másabb, mint személyesen. Mikor mi vásároltunk házat volt 1-2 ami interneten tök jól nézett ki személyesen pedig... had ne mondjam.
2013. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%

3.lenne nekik jó. Mert arra kell a legkevesebbet beruházni, és új nyílászárók vannak benne.Nem egy extra, de indulásnak jó.


a 2. katasztrófa és iszonyat ízléstelen. Mire az ízléstelenségeket megszünteted benne, jó pár 100 ezer Forintod fogja bánni és minimum 1-2 hónapi meló, az ujra festésről stb.már ne is beszéljünk..

Az első meg drága..

2013. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
2+ Ráadásul egy 3. emeleti lakást könnyebb eladni, ha tovább akarnak lépni, mint egy 5.emeletnél feljebb lévőt.
2013. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk az tény és való hogy a 3-nál a fürdőt szétveretném (de addig jó, mig a pénz nincs meg rá), mert az is gáz, és a szobákban világos laminált parkettát tennék.
2013. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Első vagy a harmadik. Már átesett a panelprogramon, felújított állapotban vannak. Inkább az elsőt, ott nem kell újracsempézni a fürdőszobát:)
2013. okt. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nekem az első tetszik leginkább. Az, hogy hanyadik emelet, lényegtelen, most is az ötödiken lakunk.

A második tényleg zsúfolt, és vannak benne giccses dolgok, de én kétlem, hogy beköltözéskor is ugyanezek az állapotok uralkodnának.

A harmadikkal nincs semmi probléma, tetszik mindkettőnknek. Csak nekem valahogy az elsőhöz húz a szívem. :) Lehet, a konyhabútor miatt.

És azt a megjegyzésedet pedig ne haragudj, de nem értem, hogy az 1. drága...

2013. okt. 15. 08:06
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
2-es.
2013. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sás utcait választanám. Teljesen felújított, nem csak a lakás, hanem az épület is, és nagyon jó helyen van. Egy köpésre van a troli végállomása, ott az óvoda a Tündetéren, mellette iskola, a Csillagtéren Spár is van, és szerintem szép a környék is. (Igaz, nekem nem tetszik az, ahogy felújították.) De mindenképp olyan lakást vegyetek, aminek az épületét felújították. Az a tapasztalatom, hogy Szegeden, amelyik még nem vett részt panelprogramban, ott a lakóközösség is olyan, amilyen. Főként nyugdíjasok, akiknek már mindegy.
2013. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Az, amelyik a legmesszebb van földrajzilag anyukától.


Egyébként Szegeden - a belváros után - Felsőváros a legjobb hely. Minden szmepontból.

2013. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez szerintem is így van.
2013. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!