Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen albérlőnek lenni?

Milyen albérlőnek lenni?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátommal elköltözzünk otthonunktól 250 km-re, Győrbe egy albérletbe, ahol már lakik 2 albérlő kiket nem ismerünk. Fejenként 30.000 Ft.-ot kell fizetnünk rezsivel együtt. kíváncsi lennék hogy ezt milyen árnak tartjátok...

Még nem laktam sosem albérletben se idegenekkel, nem tudom, pontosan hogy működik ez milyen egy albérlő élete??


2013. dec. 26. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
És a fejenként 30-ért mit kaptok? Ha ezért csak egy szobát, az tök drága. Ha fejenként egy szobát, akkor jó ár.
2013. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagy szart, rossz ár. Még ha 1 szobát kapnak akkor is full jó. Győr tele van egyetemistával, 15-20 ezer/fő+rezsi áron mérik az albérleteket!

Rezsivel 30 ezerért nem fog külön szobát kapni az tuti...

2013. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy szoba bérlésére fizetnek ki ketten hatvanezret, az sok. Győrben 45-ért már lehet bérelni egyszobás garzont, az rezsivel sem lesz sokkal több 60-nál, fejenként elosztva az 30, és mégis jobb.
2013. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
# 3 :DDDD Hol 15 ezer a rezsi ?? Ha nem használ semmit csak a közös költség, fűtés alap, alapdíjak több !! :DD
2013. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
# 1 igazad van még egy lexus is jár hozzá ,,,, XDDD Alig lehet kiadó szobát ott találni . Szerintem nem tudod mennyi ott CSAK egy belvárosi havi garázsbérlet :)
2013. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 szobát kapunk.
2013. dec. 27. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig saját lakásomban/házamban laktam, csak most Németországban kényszerültem albérletbe. Talán nem is olyan rossz. Mobil vagyok, s ha holnap úgy ítélem meg, hogy az ország másik végében jobban tudok boldogulni, szedem a sátorfámat.
2013. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 7 Pont ezt a sátoros életet utáltam külföldön ... Az embert csak a meló hely hajtotta mint régen a nincstelen zselléreket .
2013. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy neked is igazad van, kedves utolsó, de lássuk be, ha helyhez köt egy ingatlan, sokkal kevesebb esélyed van boldogulni. Szóval iagzán jó megoldás nem létezik. Bár, ha megnézel egy amerikai filmet, ott mindenki bérli a lakását. Igényéhez, pénztárcájához mérten.Amíg a gyereke felnőnek, nagyobbat, később kisebbet. A magyarok meg kergetőznek ketten a 120 nm-es házban.
2013. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-esnek adok igazat. Én pont ezzel szenvedek. 10 éve vettünk egy ingatlant, szépen felújítottuk, vidéken, elég jó helyen, faluközpontban, orvos, bolt, iskola, minden 10 perc gyalog. A város busszal 20 perc. Na, de hiába, ha sorra csuktak be itt a gyárak, egyszerűen nincs munka. Pedig jó az önéletrajzom, már több fejvadásszal is konzultáltam, azt mondták Pesten 1 hónapon belül találnék állást.

Komolyan gondolkodom, hogy adjuk el, és költözzünk, de most azt mondták, hogy jó, ha 15 millát kapnék érte, nekem több, mint 20-ban van már. És mire eladod? Akár évek is, addig meg ingázzak Pestre napi 4 órát? Már, ha felvesznek egyáltalán ilyen feltételekkel.

Komolyan bánom már, hogy vettünk saját házat, ennyiből kijött volna az albérlet egész életemre.

2014. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!