Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Buda - Krisztinaváros városrés...

Buda - Krisztinaváros városrészben sok a roma? Veszélyes tud lenni éjjel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Buda azért elitebb hely, mint a pesti rész... szerintem.. ha vannak is jóval kevesebben, mint máshol. Szerintem nem fertőzött..
2013. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nincsenek cigányok, de veszélyes éjjel. Szerintem fiatal lány ne járkáljon éjjel arra /sem/ egyedül.
2013. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztonságos.
2013. dec. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak átutazóban járok arra. De ahogy tapasztalom a budapesti átlagpopulációnál kevesebb arra a romák száma.
2013. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
81%
Nem csak a cigókkal van a baj, megtámadhat egy hófehér bőrű ember is éjjel. Én tényleg nem ajánlom hogy járkálj éjjel egyedül.
2013. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ötös válaszoló.. persze megtámadhatja, csak annak az esélye erősen konvergál a 0 fele, míg a hiperpigmentáltak előszeretettel támadnak meg embereket, főképp lányokat éjjel... elég csak a pécsi esetekre gondolni.
2013. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Joe Makepeace válasza:
Az a XII. kerület kb. olyan, hogy hellyel közzel simán lehetne odaát Pesten is sajnos...
2013. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos nem kerület függő, és azt kell hogy mondjam, nem roma függő!Nem érdemes megkockáztatni, hogy sötétedés után egy nő egyedül közlekedjen.Még megfigyelni sem kell a napi rendszerességedet, mert olyanok is vannak, akik ad hoc jelleggel támadnak meg egyedüli embereket!Azt hiszed, hogy ha fél évig hazaértél, akkor következő hónapban is védve vagy? Tévedsz!
2013. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zolika817 válasza:
76%
Remélem nem irok hülyeséget,... a Déli pu. és Moszkva(azaz Szél Kálmán) tér pont Krisztina-város széle, hát ott azért vannak csúnya arcok.
2013. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!