Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kérhetem, hogy csak 1 ember...

Kérhetem, hogy csak 1 ember jöjjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Albérletben élek, és amikor jönnek havonta a pénzért 3-an állandóan ide jönnek! a tulaj annak az élettársa és annak az anyja!

Megkértem most őket szépen, h ha lehet, csak 1 ember jöjjön ide (ha már őskorban laknak és Pest másik végéből ide bkv.znak a cipőt nem veszik le szétjárják a lakást) akkor legalább 1 ember jöjjön. Minden 3 ember, h átvegyék a pénzt?

Pontosan ezt írta vissza: Bocs de nem határozhatjátok meg hányan mehetünk.

Nincs valami törtvény vagy valami, h mégis csak 1 ember jöhessen ide? Pl csak a tulaj? sem a párjának sem a párja anyának nincs köze a lakáshoz.

Köszi a válaszokat!


2014. jan. 5. 20:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

1 éves szerződés lett aláírva, de már nicns sok hátra ezt már kibírjuk. :) Mostmár eléggé bekeményítettem, de úgy látszik, h nem elég. Megfordult a fejembe, h ezek után be fogom őket jelenteni a NAV.nak, mert a hócipőm tele van velük, de nagyon durván.

Utalni nem utalhatom a pénzt, és mostmár havonta minden hónapban nézni akarják a lakást, de akkor fogom nekik ezt az évente 1szeri lakás nézőst mondani, h akkor most megnézhetik de akkor ennyi volt vagy majd ha kedvesebbek lesznek engedem nekik.

Zárat nem cseréltem, lehet zárat cserélni? Szerződésben benne van, h engedéllyel alakíthatom át csak a lakást.

Első albérletünk, nem is tudtam, h zárt is lehet cseréltetni?!

Szerződésben nincs meg szabva, h akarják.e nézni a lakást és ha igen akkor milyen időközönként.

2014. jan. 6. 12:00
 12/24 anonim ***** válasza:
Zárat cserélhetsz, ha akarsz, az nem átalakítás (ha kizárólagos használatra vetted ki a lakást). Legfeljebb kiköltözéskor visszaszereled az eredeti zárat.
2014. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Zárat nem cseréltem, lehet zárat cserélni? "


Persze, hogy lehet, hiszen a saját tulajdonod védelméhez jogod van! Akkor gyorsan tedd meg ha még nem tetted, majd h a elköltözöl visszacseréled. Én is így szoktam.


Amúgy nem kell szólni se róla.


Jó eséllyel csak akkor veszi észre ha próbálkozik:

Ha ilyenkor szólni mer akkor maga alatt vágja a fát... de úgyse fog ha van egy kis esze, mert azzal bevallaná, hogy megpróbált a tudtod nélkül bemenni.

2014. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Off: volt egy ismerősöm (nő), aki reggel póló, bugyi szettben jött ki a hálószobából és meglepetésére az előszobában ott állt a tulaj. Rákérdezett, hogy ugyan mit keres otr. Mire a néni: a kisfival (20 év feletti csákó) pont arra jártak és hát a gyereknek kakálnia kellett. Hát felugrottak sz*rni...
2014. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Hát felugrottak sz*rni..."


Na ugye hogy nem hülyeség az a zárcsere! Ilyenek ellen pl. véd... :)

Hülye volt az illető, hogy nem cserélt zárat. Én nem is értem hogy bír úgy valaki létezni, hogy rajta(és párján, lakótársán stb.) kívül bárki más "idegen" bármikor megjelenhet a lakásban?

2014. jan. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Már sza§ni sem lehet nyugodtan ? XDDD
2014. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

hát ezen a kakás storyn felnevettem, ez nagyon vicces xD

Hát akkor szerintem zárat fogok cseréltetni, mennyibe kerül kb egy zár úgy értve h aki ezt beszereli? De tuti, h rögtön észre fogják venni, csütörtökön jönnek hát még így is készülök idegileg a találkozásra...

2014. jan. 7. 10:46
 18/24 anonim ***** válasza:

Zárcsere:

http://www.youtube.com/watch?v=7pyK79uaXGA


A jövő héten meg az legyen a problémád "Miért kérik mindig a pénzt ? "

2014. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

köszi a linket,

és igen biztosan az lesz .... ;) -,-

2014. jan. 7. 11:47
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, a zárcseréhez azért nem szükséges szakembert hívni a legtöbb esetben! :) No nem is védenek ezek a zárak túl sokat, de arra épp elegek, hogy a tulaj ne tudjon kénye-kedve szerint feljárni szßrni. (Hacsak nem lakatos a tulaj! :D:D)
2014. jan. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!