Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mik a jogaim egy alberletben?...

Mik a jogaim egy alberletben? Kotelezettsegek? (idegesito lakotars a problema)

Figyelt kérdés
A gyerek az idei tanev elejetol van itt, eddig nem voltak tul nagy gondok, jol kijottunk, de mostanaban kezdi elvetni a sulykot. Arra gondolom nincs torveny hogy vigye ki a szemetet meg takaritson maga utan, de az esti zajongasokra csak van, nem? (a szepenkerest el lehet felejteni, probaltam,tenyleg)

2014. jan. 10. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás, hogy Te keresel másik albérletet? (Esetleg másik lakótárssal)
2014. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nehezkes a dolog.Van garanciapenz es igy nagyon nehez vagy rizikos lakast kapni. Kulonben meg nem akarok elkoltozni. Igazabol megfenyegetni sem akarom, csak szeretnem tudni, hatha egyszer jol jon. Ez utan a kerdesre szeretnekvalaszt kapni.
2014. jan. 10. 12:15
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám! Sőt még ehhez társult más gond is. Egy ideig szóltam neki a zajongások miatt, vmennyire csitultak a dolgok, de aztán visszaállt minden a 'régibe'. Én úgy gondoltam h könyörögni nem fogok neki, ordibálni-verekedni sem fogok vele (nem az én stílusom),meg szerintem egy keményebb megnyílvánulás már hozná maga után azt h vki tuti megy (nem jönnek ki a felek).Nála láttam h nem akar onnan menni,így én fogtam magam és elköltöztem!
2014. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Teljesen együttérzek veled.Ha a főbérlőnek szólsz, azis egy megoldás, csak akkor már benne van a levegőbe, h te egy 'árulkodó' vagy. és vszínű h nem fogsz kijönni vele.

Igazából az lenne a megoldás ha a főbérlő felszólítja, h vagy abbahagyja a kellemetlenkedéseket, vagy mehet (va

gyis felmond neki). DE ehhez normális főbérlő kell (nekem nem sikerült ilyet kifognom)

2014. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy a főbérlővel kell beszélni és ha normális reagál, ha nem, akkor pedig költözni.

Esetleg kihívhatod rá valamelyik éjszaka a rendőröket, amikor szerinted túlzásba viszi és esetleg már a szomszédokat is zavarja. Kérheted, hogy "névtelen" maradj, hátha ez észhez téríti.

Anno diákkoromban mi is hívtunk egyszer rendőrt a szomszédokra, mert többszöri figyelmeztetés ellenére sem hagyták abba a bulizást és nekünk másnap vizsgánk volt. Bár a telefonba kértek nevet és elérhetőséget, hogy beazonosíthatók legyünk, de a szomszédnak már csak annyit mondtak, hogy "az egyik szomszéd bejelentése alapján...". Talán te is betudnád ezt játszani.

2014. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!