Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most akkor az első hónapban...

Most akkor az első hónapban mit szokás kifizetni albérlőként?

Figyelt kérdés
Február 7-én albérletbe költözünk,kauciót nem kell fizetnünk.Mi az amit már abban a hónapban fizetnünk kell?Albérleti díj vagy már a rezsit is?
2014. jan. 13. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Rezsi is, egyértelmű.
2014. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Mikor beköltöztetek, gondolom felírtátok egy jegyzőkönyvben az óraállásokat, és mindannyian aláírtátok.

Ettől az állástól természetesen ti fizetitek a rezsit.

Ha hónap közben költöztetek be, a bérleti díj arányos része jár arra a hónapra.

2014. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor februárba még nincs rezsi,mert csak márciusban jön arról a csekk.De ha kiköltözünk x.hó 31-ig akkor mi arra a biztosíték a tulajnak hogy következő hónapban vissza megyünk rezsit fizetni??Ezért gondoltam,én is,hogy már februárba előre fizetjük a rezsit.
2014. jan. 14. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
A tulaj elég naiv :)) Nálam egy másodpercet nem laknátok így ! Főleg hogy ebben a kedvező pozícióban is okoskodtok . Sáskabérlők !!
2014. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
# 2 Hónap 10-től ,jövő hónap 10-e is egy eltelt hónap !! :D Minden albis ekkora kapja meg BIZTOSAN a NEMZETI segélyeket !
2014. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre kel a kaució
2014. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!