Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Találhatok családi házat...

Találhatok családi házat albérletbe 80-100 e Ft-ért Budapesten vagy nagyon a környékén?

Figyelt kérdés

7.kerületben lenne munka, vagy ingázom, napi 3 óra, vagy veszünk ki albérletet. 2 gyerekem van. De mindenképpen kertes házat szeretnék. Láttam a neten egyet-kettőt, persze kép nélkül, nem tudom, hogy ezek milyen állapotúak 80 ezerért. Vagy kiadják-e nekem két gyerekkel? Tudom, hogy diákoknak egyszerűbb, gyerekes családdal lehetnek bonyodalmak.

Mennyire könnyen találnak bérlőt?


Én Székesfehérvár melletti faluban lakom, itt 30 e Ft-nál többet egy jó állapotú családi házért nem lehet elkérni havonta, ehhez képest a 270.000 Ft-os albérleti árakat még Pesten is túlzásnak találom. Ki keres ennyit, hogy ezt megfizesse?


2014. márc. 9. 18:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Pesten jobb fizetés - drágább albérlet, ilyen egyszerű. Itt sincs kolbászból a kerítés.
2014. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na, ezt értem, de amihez kép is volt, és tetszett volna, az 270.000 Ft volt, ez azért mégiscsak irreális. A Pesten és Fehérváron ajánlott állások közt viszont bruttó 50.000 Ft a különbség.

Ezek után még mindig érdekel, hogy ki tudja a 270.000-et megfizetni? Szerintem aki ki akarja adni a házát, kénytelen lejjebb adni.

2014. márc. 9. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Bp környéke, kertkapcsolatos ikerház lakás, 2 szoba (65 m2) + garázs, 90e/hó+rezsi.
2014. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Belinkeled az a 270 ezres házat?
2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Álmodsz... Egy kis lakást sem találsz ennyiért, nemhogy családi házat!
2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is láttam már többszázezerért kiadó házakat, luxuskategóriában :)


Olyan nagy tapasztalatom nincs, de a 80 ezer vagy kicsit több nem tűnik irreálisnak. Kicsit régebbiek a tapasztalataim, de valamit hátha segítenek :D Laktam vagy 10 éve egy pesterzsébeti ház 3 szobája közül az egyikben 21 ezerért, de ebben a rezsi legnagyobb része is benne volt (a fűtésre kellett néha rádobni), jó, ez elég extra helyzet volt s nyilván a ház sem volt valami nagy szám, de mégis.

Később egy budai zöldövezeti, pazar kilátású ház alsó szintjén levő lakrészben laktunk rezsivel nyáron 80, télen 100 ezerért a párommal. Ennek úgy 5 éve volt.

Csóró kis programozóként nem lett volna esélyem egy drága helyre, de sajnáltam volna is rá, az a helyzet.


Ennek tükrében egy kisebb, egyszerűbb, nem felkapott helyen levő ház sem lehet megfizethetetlen Számotokra, legalábbis esély van rá.

Viszont Budapesten, ugye, nagy a kereslet kiadó lakás és ház iránt, ház pedig szerintem elég kevés van az olcsóbb árfekvésben. Bár még mindig könnyebben találtam kertes házrészt Budapesten, mint kiadó házat vidéken... Úgyhogy inkább esélyek vannak, de hogy sikerül-e találni...

2014. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapest

[link]

Azért,azt ne hidd,hogy mondjuk Pest külső kerületeiből időben sokkal kevesebb lenne a bejutás...

2014. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért bőven lehet találni. És én csak 60ezret ütöttem be max.-nak.

[link]

2014. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezen gondolkodtam is, hogy mikor érnék be, ha mondjuk nem a közelben van, Pest is elég nagy.

A vasútállomástól 3 metrómegálló, szóval még elég jól megközelíthető, de így is 6-kor kell elindulnom, hogy 8-ra beérjek.

2014. márc. 9. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért felesleges elvállalnod az állást, az albérlet árkülönbözete mindenképp több lesz. Magyarán vesztenél csak rajta.
2014. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!