Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A barátnőm családjánál éljünk...

A barátnőm családjánál éljünk inkább, vagy albérletben külön?

Figyelt kérdés

Még tanulunk, nekem sajnos nincs hova mennem.

Egyenlőre a barátnőm családja mellett tettük le a voksunkat, így azt az összeget, amit albérletre költenénk (nem is kevés pénz) magunkra költhetjük. Utazásra, finomabb élelmiszerre. Vagy esetleg több energiára, vízre. Például abból az összegből ami csak arra menne el, hogy igénybe veszünk egy albérletet, akár kétnaponta ázhatnék egy sarokkádnyi vízben :)


2014. ápr. 3. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

legalább a házimunkát végezzétek el a teljes lakásban


de legalább a saját szobátok legyen rendben és a wc-t ne hagyd majd szarosan

2014. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyetek félre. A finom kaja ízetlen egy idő után, utazással nem jutnátok messzire, az energia úgyis elfogy, víz is apadóban van.

De ha félreraktok valami nem múlandó, tartós, jó dologba.... Azt egy élmény lesz megvenni!

2014. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem laknék szülőknél, de tény hogy baromi drága az albérlet.


De amúgy nektek kell tudnotok hogy jöttök ki az ősökkel, mennyire szólnak bele a dolgokba, mennyire nem. Illik rendet tartani, besegíteni a munkába, viszont 4-5 főre lehet nagyobbakat főzni, és még ha a rezsibe is belefizettek, azzal is sokkal olcsóbb mint egy albérlet.


Első körben mindenképp próbáljátok meg a családdal, aztán ha nem jön be, még mindig ott van az albérlet.

2014. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!