Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakhat nálam a barátnőm...

Lakhat nálam a barátnőm bejelentve?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom, és oda szeretne költözni hozzám a legjobb barátnőm. Be szeretné jelenteni magát állandó lakcímre hogy tudjon dolgozni. De nem albérletben lenne nálam, hanem mint barát. Meg lehet ezt oldani hogy ne kelljen albérleti szerződés írnunk.

2014. ápr. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A bejelentésnek semmi köze a bérleti szerződéshez.

A bejelentő lapot alá kell írnia a lakás tulajdonosának, és ennyi. Be is tud jelentkezni.

2014. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehet én a barátomékhoz költöztem én se fizetek itt albérleti dijat :)
2014. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és az NAV ebbe nem tud belekötni?
2014. ápr. 14. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha belekötne, mit csinálna? Van jobb dolguk egyébként is.
2014. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem tud senki semmibe belekötni. Nincs jövedelem, nincs adó. Aki mást állít, az bizonyítson.
2014. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet öt év után ha elhagy ,, kéri a neki vissza járó összeget , mint éltárssá vált lakó aki beszállt a lakásrezsibe !
2014. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!