Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
18-án volt egy hónapja, hogy kibéreltünk a párommal és a kislányommal egy kertes házat. Rendesen fizettünk kauciót meg mindent és aztán meg lett beszélve, hogy 17-én fizetjük a következő lakbért. A lányom éjjel lázas lett és orvoshoz kellett vinnem reggel. Felhívtam a tulajt, de a felesége vette fel a telefont. Elmondtam neki a szituációt és mondtam, hogy adjon meg nekem egy címet, amire még aznap elvihetem a pénzt, hogy nekik ne kelljen fáradniuk. Még aznap el akartam nekik vinni én a pénzt, hogy ne az legyen, hogy nem fizetünk meg csúszni akarunk meg ilyenek. Erre a nő először azt sem értette meg, hogy ki vagyok és mit akarok, aztán amikor már megértette annyit mondott nekem, hogy menjek én a francba. A döbbenettől hirtelen szólni sem tudtam semmit és rám nyomta a telefont. Nem azt kértem, hogy ne kelljen fizetni hanem, hogy ha már miattam nem tudtak a megbeszélt időre ide jönni, akkor elviszem én hozzájuk a pénzt. Szerintetek ez mi?
2014. ápr. 21. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sz.r napja volt és rosszkor hívtad ezzel + őt ez nem érdekli mert a férjének kellene foglalkoznia vele.
2014. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A férje a háta mögött adta ki a házat...


Amúgy meg miért nem utalsz???

2014. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem a férje háta mögött adta ki, mert együtt adták ki és a férjét hívtam, de ő vette fel a telefont. Mindig ő veszi fel, akármelyik számukat is hívom.
2014. ápr. 21. 16:17
 4/22 A kérdező kommentje:
Utalni azért nem utalok, mert nincsen bankszámlájuk. Meg nem is akarták volna szerintem, mert nem adóznak az albérlet után valószínűleg. Még a tisztasági festést sem csinálták meg, pedig az ingatlanos felszólította őket rá, de ők azt mondták, hogy jó ez így ahogy van, mert ők ilyet nem fizetnek ki. Idős házaspár egyébként, a bácsié a ház és ő amúgy egy kedves ember, de a nőt folyton itt találom reggelente a telken, kérdés nélkül, kulccsal jön be. Kértem, hogy szóljon amikor jönni akar, mert kutyánk van és harap, erre meg, hogy minek van kutyánk. (Tudtak róla, úgy írtuk alá a szerződést, hogy gyerek és állatok.) Meg akarja nekem mondani a nő, hogy mit hova tehetek, meg mit hogy csinálhatok, pedig önálló házként vettük ki.
2014. ápr. 21. 16:21
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem miért hívtam volna rosszkor ezzel, mert ha nem hívom akkor idejöttek volna feleslegesen az üres házhoz, mert én a gyerekorvosnál voltam egész délelőtt. Aztán azért mondtam neki, hogy délután elviszem a pénzt nekik.
2014. ápr. 21. 16:23
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Mit bugáztál , hogy nagyon el akarod kerülni a helyszíni találkát ? A fogyasztó mérőket úgy is kettőtöknek kell leolvasni !

Ha a gyerek annyira beteg beutalják a kórházba , de egész délelőtt reggel óta az orvosnál lenni ez egy kicsit sántít :D

2014. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként már délután van !

Odaért a pénz ?

Vagy délutánra is közbejött egy sürgős eset :DDD

2014. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg TŐLE, hogy mi a problémája?


Mi itt valszeg ki tudjuk találni...:(


Másik; Ha valaki kápéban kéri a bérleti díjat, az még közel sem azt jelenti, hogy adót sem fizet az ingatlan kiadás után! Hidd el.....

2014. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egy semmit sem bugáztam, csak szerintem senki sem szeret váratlanul a kertében találni "idegeneket", főleg ha van egy harapós staffordshire terriere és egy dobermannja. :) Kettő pénznek ide hozzám nem kell ideérnie, ezt nem tudom honnan vettétek, mert az itt van. És ha lázas a gyereked, szerintem te is orvoshoz viszed. :) Amúgy meg látom ennyire gyenge a felfogásotok. Nem nem fizetni akartam!!! Csak AZNAP DÉLUTÁNRA halasztani! Egyébként meg a párom azért ideges ha bejönnek hívatlanul, mert arapapagájaink vannak és nem szeretnénk, ha véletlen szélnek lennének eresztve.
2014. ápr. 22. 09:41
 10/22 A kérdező kommentje:
8. Én nem azt kértem találjátok ki hanem, hogy mi a véleményetek!
2014. ápr. 22. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!