Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kb. mennyibe kerül egy albérle...

Kb. mennyibe kerül egy albérlet NYC-ben?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 21:35
 1/8 anonim válasza:
NY elég nagy város, legalább annyit árulj el, melyik részen (Manhattan, Brooklyn, Bronx, Staten Island, Queens).
2014. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi...ömm igen Manhattenre gondoltam, nekem az is elég ha nem a belváros legközepében van csak szeretném tudni hogy kb-ra mennyi mert itt keresgélem a dolgokat már egy ideje és semmi konkrétat nem találtam. Kb mennyi egy albérlet/hó?
2014. máj. 3. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:

És ugyan hány m2?

Egy szoba, vagy társbérlet másokkal?

Amúgy nem tudom, de enélkül senki.

2014. máj. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy átlagos albérletre gondolok. Amúgy mennyi időre adnak ki lakásokat ? mert nézegetem de nem írják hogy mennyi pl egy hónapra
2014. máj. 4. 19:06
 6/8 anonim válasza:
Hello annyi időre adják ki amennyire akarod és Manhattanban kb. 5000-6000$ de ez igazából az ingatlan helyétől függ ha pl. ha a Central Park mellett akarsz bérelni a elég drága ott van 8-10 ezer $-os bárleti díj(talán még több is) de ha Greenwich Villagenél szeretnél az valamivel olcsobb.
2014. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál de nem megvenni akarnám csak bérelni és 5000$ kicsiiit sok báreléshez szerintem :))
2014. jún. 17. 22:15
 8/8 anonim válasza:
sok de akkor is ennyi
2014. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!