Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 8. Kerület Bérkocsis utca...

8. Kerület Bérkocsis utca milyen környék?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon fasza kis lakást errefelé csak a zavar, hogy nyócker. Meg tudnátok mondani, hogy mennyire jó környék? Milyen emberek laknak erre(nem bőrszín hanem tisztességesség érdekel), milyen a közlekedés, mekkora a bűnözés, biztonság stb.?
2014. máj. 9. 13:34
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] egész pontosan erről lenne szó.
2014. máj. 9. 13:36
 2/6 anonim válasza:
Ez a "nyóckerezés" annyira unalmas már.Én itt nőtten fel,fehér bőrű,szőke hajú,MAGYAR lány vagyok,de érdekes 18 év alatt egyszer sem ért semmilyen atrocitás.Nem kell félni,és nem kell minden hülyeséget elhinni.Arra figyelj hogy a drága műszaki cuccokat és a tárcádat (esetleg készpénzt) ne lobogtasd feltűnően (bár ezt inkább sehol se tedd),ne lökdösődj,ne kötekedj,ne bámulj senkit.A romáknak meg ne nagyon nézz a szemébe,mert ezt sokan kötekedésnek veszik.Ennyi.Nem fognak 10 perc múlva leszúrni amint betetted a lábad a kerületbe.A közlekedés szerintem nagyon jó,rengetek a busz,troli,villamos és most már van 4-es metró is.Röviden ennyi.Ha tetszik a lakás nyugodtan vedd ki.
2014. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem offenzívan értettem a nyóckert csak ugye az ember sok rémhírt hall róla és tény az is, hogy ott a legnagyobb a bűnözés. Viszont ha jól értem akkor elég jó környék és annyi a lényeg, hogy normális emberi viselkedés ajánlott amivel azt hiszem nem lesz gond. Köszi a választ.
2014. máj. 9. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el este, és nézz szét a környéken! Döntsd el, számodra mennyire biztonságos. A szubjektív véleménye a nyockerről mindenkinek más.
2014. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hanyagolnám a helyedben azt a környéket.
2014. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"A romáknak meg ne nagyon nézz a szemébe," :D

Csak a sörétes puska mögül , lövés előtt :DDD

2014. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!