Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet helyett felújítás a...

Albérlet helyett felújítás a barátnőmnél, rendben lehet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel közös albérletbe akartunk menni, havi minimum 55 lett volna rezsivel.


Én úgy döntöttem, hogy húzzuk meg magunkat náluk, ahol most van egy egyterű kisház ami nincs befejezve, és fejezzük be. belement már 3 havi pénz, ebből megoldottuk a nyílászárókat és a fűtést (lemezkandalló)

Szóval a ház szerkezetileg már okés, de kell még a csatorna. arra most jött össze a pénz most lesz kifizetve.


Nekem ez gyakorlatilag lakbér, ezen felül eszünk is. Rendben van ez így? Sokan mondták, hogy ne adjak bele, mert úgysincs a nevemen, stb, de szerintem ez nekem most kb lakbér és nem veszíthetek. max kényelmetlen amíg nincs kész, az egy fél év még.


Rokonok is támogatnak minket, beleadnak dolgokba, kapunk konyhai gépeket.


2014. máj. 18. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem gond, hogy a belefektetett pénz elvész, akkor rendben van.

De azt azért nem ártana tisztázni, hogy utána kell-e valamit fizetni, vagy mi hogyan lesz megoldva?

2014. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Le kell fixálni meddig lakhattok ott, a felújításért cserébe.
2014. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Alapvetően szerintem mindegy neked, hogy a felújításra költöd vagy a főbérlőnek adsz oda ugyanannyit pénzedből, de az előbbi jobban jön az imidzsednek.:)

A rokonoktól kapott támogatás már más tészta, lehet azt előre tisztázni kellene, bár hogy az hogy jön az imidzsednek az erősen barátnő-függő!

2014. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!