Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Yorki-val lehetetlen újépítésű...

Yorki-val lehetetlen újépítésű albérletet találni Budapesten?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, saját keresettel. Már 12 albérletben voltam, sehol nem engedik a kutyát még rábeszéléssel, plusz havi összeg felajánlással sem. Teljesen szobatiszta, körmei szinte nincsenek, napi 4x sétáltatom. Nem kapar, nem rág semmit, már 7 éves.


Egyszerűen nem tudok otthonról elköltözni a kutya miatt, mert nincs megfelelő albérlet. Csak új építésű, bútorozatlan jöhet szóba. Nem értem hogyha saját bútorokat veszek miért nem lehet velem a kutyám? Hiszen nem tud semmit tönkretenni. Még azt is felajánlottam az egyik tulajdonosnak, hogy a parkettás részeket saját költségen leszőnyegezem. De hiába ...



2014. máj. 26. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Én évekkel ezelőtt megengedtem, hogy egy kis tacskóval beköltözzön a fiatal pár a lakásomba. Szeretem az állatokat, de soha többé nem engedek semmilyen állatot a lakásba. A bérlőkkel semmi bajom nem volt, végül is a kutyussal sem, de a kutya megöregedett, beteg lett, és mindent összepisilt szegénykém. Hiába voltak gondos gazdik, hiába takarították fel a piszkot, bizony amikor elköltöztek parkettát kellett cserélnem, meg a másik szobába új padlószőnyeget, mert a szag mindenhová beette magát.

Sokan az állatokkal járó gondok miatt nem engedik,hogy állat is költözzön. Szőr, szag bizony sokáig megmarad

2014. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,miért csak új építés a jó?

Itt szoktak kiírni,ha van,de te is írhatsz,hogy keresel.Hátha.Amúgy merre keresel,mekkorát ,és mennyiért kb.?

[link]

lakas/budapest+18+kerulet/20767235?sid=1

2014. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na,még egyszer a link:

[link]

2014. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nem megy ma nekem :-) itt a másik,amire gondoltam.

[link]

2014. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1,2,3,5,6,7,13,14 kerületekben keresnék, Pesten a Hungárián belül.


Mindenképpen új építésüt szeretnék! Nem sznobizmusból, csak végre megengedhetném magamnak. Jobban érzi magát az ember egy szép, tiszta környezetben mint egy régi dohos gangos házban.

2014. máj. 27. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Az én lakásom jelenleg ki van adva, de én alapból úgy hirdettem meg, hogy se kutya, se gyerek nem akadály. Előző lakóknak volt egy kutyusuk.

13. kerület, új építésű.

Nekem is van két bulldogom. Jól neveltek, soha nem szedtek szét semmit. Szóval szerintem ez tényleg csak attól függ, hogy a tulajdonosnak milyen tapasztalatai vannak az állatokkal szemben.


Nekem pl. inkább a macskákkal szemben vannak fenntartásaim.


A lényeg, ne add fel! Vannak olyan emberek, akiknek nem akadály a háziállat :)

2014. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj, hogyha beírom az ingatlanos oldalakra hogy "kistestű állat jöhet" 200e Forint alatt nem ad ki kb. semmit csak 8kert. Ahol meg nincs kiírva, ott már millió helyen próbálkoztam, még magammal is vittem a kutyát hátha, de semmi. Még le is ordított az egyik tulaj: mit képzelek hogy kutyával rabolom az ő drága idejét!
2014. máj. 27. 12:05
 8/9 kiad-lak ***** válasza:

Új építésű bérlemény = alig van, rögtön elviszik

Kutyával bérelni = 98%-ban nem a válasz


Két alacsony előfordulású feltételed van. Ezek párosítva még tovább rontják az esélyedet, mint külön-külön.

sajnos

2014. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

egyetértek az elsővel. hiába járatod kozmetikushoz a kutyát, azért van egy szaga. pláne esős, nyirkos időben kifejezetten büdös, ázott szaga van. a mi albérletünkben előttünk lakott itt egy kutyás csávó, és szobatiszta kutyusa volt, de mai napig érezzük esős időben a tipikus ázott kutyaszagot. hiába, beette magát a szag a falakba, parkettába, bútorokba.


a másik meg a tapasztalat. sok embernek pici a kutyája, nem szobatiszta, vagy simán öreg, és becsinál. elég egy ilyen rossz tapasztalat, és utána konzekvensen nemet mond a kutyára.

2014. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!