Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Macskával tényleg lehetetlen...

Macskával tényleg lehetetlen albérletet, kiadó szobát találni?

Figyelt kérdés
Van egy macskám és kiadó szobát keresek, de sehol nem fogadják el a háziállatot. Sürgősen kellene költöznöm. Nincs bútorom, hogy bútorozatlanba menjek és pénzem sem, hogy egy egész lakást béreljek. Nincs semmi ismerősöm, akivel összeköltözhetnék.
2010. máj. 13. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Olyan ismerősöd nincs,aki befogadná a cicád,mondjuk úgy,hogy te is gondoskodsz továbbra is a cica ellátásáról és látogatod is,csak nála fog lakni?
2010. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de nem lehetetlen
2010. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj feladni egy hírdetést,hogy kiadó lakást keresel,macskával.Biztos van,aki így is kiadná.
2010. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni. Mindent magamnak kell valahogy megoldani, de már kifogytam az ötletekből. Nem szeretném odaadni senkinek a cicát. Senkinek nem is kellene, mert egy kicsit sántít, mert mielőtt hozzám került volna, balesete volt.
2010. máj. 13. 10:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Hirdetést adtam fel és hívogattam is jópárat. Ha említettem a macskát, a válasz mindig nem volt.
2010. máj. 13. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:

szia! ne add fel a reményt,hátha sikerül. én sem tudnék megválni a cicámtól semmi pénzért sem.nagyon együttérzek veled, remélem szerencséd lesz.

minden jót neked!

üdv-cicás-

2010. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Júniusig el kell innen mennem, addig kellene találnom valamt.
2010. máj. 13. 11:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hol keresel lakást?

Ha találsz magadnak lakótársat, vagy másképpen meg tudod mégis oldani, hogy egyedül is kiveszed, Bp-en tudok neked kiadó lakást ajánlani, ahová a cica is mehet. Tégla, 9 lakásos társasház Budán, a lakás másfél szoba + erkély, ha jól emlékszem, 60ezer körül kínálják. Eddig is cicás lakott benne. Ha érdekel, rákérdezek, megvan-e még és megadom neked a számukat!

2010. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem Pest megyei vagyok sajnos, de azért köszönöm.
2010. máj. 13. 23:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég reménytelen.

Ilyeneket mondanak, hogy szétkaparja a konyhabútort, meg büdös, és ottmarad az alom szaga költözés után is.:D

Még üres lakásba sem engedik, pedig ott aztán nem tudom mi kárt tudna tenni.

És megcáfolni sem lehet őket, mert annyira tudják, pedig sose volt macskájuk.

Nem értem az embereket...

2011. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!