Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten mennyiért lehet...

Budapesten mennyiért lehet "kapni" normális állapotú, bútorozott minimum 2 szobás albérletet?

Figyelt kérdés
Tudom ez változó, de mégis kb mennyibe kerül? 60 alatt lehet reménykedni?
2014. máj. 24. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

talán a perem-kerületekben, vagy Bp. agglomeráció-s övezeteiben...

a belvárosban, és a METRO vonalai mellett, biztosan nem!

2014. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, hát gondoltam, hogy nem a boráros és közvágóhíd közti házakban, szóval számítottam hasonló válaszra. lehető legjobb Bp déli része lenne (csepel, kispest)
2014. máj. 24. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ez igencsak változó.


Mi a Kodály Köröndnél béreltünk egy félig bútorozott, új építésű társasházban 2 szobásat 80.000-ért. A félig bútorozott jelentése, hogy konyha-fürdő-wc bútor van, esetlegesen a szobákban ágy, szekrény, asztalka (nálunk volt). Minden új, Ikeás volt.


60.000-ért, jó helyen, 2szobás jó állapotú bútorozottat soha nem fogsz találni. Esetleg 1,5 szobásat bútorozottan, de akkor vagy a környék vagy a lakás állapota nem lesz jó.


80-100.000 körül lehet nézelődni szerintem, de az árak ennél magasabbak is lehetnek.

2014. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj nálam a két szoba az az, hgoy van két szoba, szóval ez a másfél is beletartozik, bocsi ezt nem írtam bele :( Elég szép árak vannak sajnos :S
2014. máj. 24. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi 60-ért (+13.000 közös költség, amiben benne van a víz)bérelünk egy 55 nm-es ingatlant Lipótvárosban. Szóval nem lehetetlen, de én nem magánszemélytől keresnék, hanem cégektől. Mi is cégtől béreljük, van gondnoka a lakásunknak, havonta kell utalni és a cég ad számlát is mindig.


60 alatt csak akkor lehetséges, ha nemcsak kinn van, de a rezsivel még rosszabbul jársz. Egy Határ úti panelnek ugyanis 40 a fűtése télen nyáron fixen.

2014. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
úristen, gyakorló utcai lakótelep:D:D hajrá, kérdező, bari környék lesz:D
2014. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is a Kodály Köröndnél laktam,másfél szobás,bútorozott lakás,50ezer+ 14ezer közös költség.
2014. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy értendő a kérdés, ahogy az # 5 válaszoló írta, vagyis rezsivel együtt 60, úgy biztos hogy nem.


Csepel elején egy nagyméretű 1,5 szobás panelt szerintem ki lehet fogni.

Nekem is itt van lakásom. Annak idején a szüleim vették, mert az ELTE TTK-ra jártam, az meg viszonylag közel volt, 30 perc BKV-val. 2007-ben végeztem. Azóta elköltöznék, csakhogy eladhatatlan a lakás, még milliókkal a 12 évvel ezelőtti értéke alatt is.

Szerintem sokan vannak ezzel így, így sokan is adják ki a környéken. Fölöttem is évek óta kiadják a lakást. Kb fél évente váltogatják egymást a bérlők.

2014. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csepelen simán. Akár téglát is.
2014. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!