Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Titeket is kiver a víz, és...

Titeket is kiver a víz, és idegesek vagytok/ voltatok az első költözésetekkor?

Figyelt kérdés
Július 1.-vel fogok felköltözni, szegedről Budapestre. Párommal együtt költözünk majd 1 szobába, ő is dolgozni fog, én is. Ő egyetemista én nem. 4 éve együtt vagyunk, így nem is az együtt élés, vagy ezen része miatt aggódom, hanem maga a "Nagy költözés" miatt, én egyre jobban idegesebb vagyok. Aggodalmasabb, és úgy önmagában is idegesebb. Nektek is ilyesmi érzések előzték meg a költözést, vagy csak én vagyok ilyen?
2014. máj. 26. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én majd kiugrottam a bőrömből mikor az első albérletembe költöztem, hát még mikor a jelenlegi férjemhez ide Németországba...

Aggodalom vagy félelem egy csöpp sem volt bennem, őszintén. Biztos minden rendben van, ha így érzel?

2014. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi különös nem volt, örültem, hogy kaptam munkát és végre albérletet is találtam. Ah akkor még egy táskával s egy számítógéppel költöztem... A sokadiknál már nagyobb volt a halom...

A költözésben semmi extra izgalmas sincs szerintem. Inkább pozitív izgalmakat tudok elképzelni, de nem maga a költözés, hanem az új élet miatt.

2014. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden költözés egy kisebb idegösszeroppanás nálunk :P Főleg, hogy mindig egyre több a cuccunk, és most már a gyerekünk is. Utálunk költözni! Ennek ellenére várom már nagyon az új helyet, csak magát a bepakolást, elszállítást és kipakolást nem bírom. És ez már előre stresszel.
2014. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én örültem neki, hogy végre a magam ura vagyok, önállóan élem az életem. nincs gondom a családommal, csak maga a tudat :) mikor először a kezembe nyomták a kulcsot, és egyedül maradtam, akkor fogott el a vadpara, hogy jaj a gázt kikapcsoljam mindig, jaj a vizet elzárjam mindig... szóval azok a dolgok, amiken anno nevettem, ha anyukámtól hallottam :)
2014. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Életemben először tavaly ősszel költöztem, 80 éves rossz házból, ahonnan sok mindent ki kell dobni. És amit elhoztam, annak egy része is ment a lomtalanításba. Nem maga a költözés volt idegesítő, hanem az új ház megtalálása és belakása. A költözés flottul ment, napok alatt bedobozolva és bezsákolva a cucc, egy óra alatt a kocsin volt, gyorsan lepakoltunk (előtte megterveztem, mi hová kerüljön). Egy forduló a boltba, aztán kész.
2014. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon, egyedül költöztem az ország másik felébe, legszívesebben már első este hazamentem volna:) olyan "idegen" volt a lakás, pedig tudtam hogy jó helyen vagyok és ezt akartam. Azóta persze megszoktam:) Ne aggódj, gondolj arra, hogy miért is vágtál bele az egészbe.
2014. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!