Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan költöztetek Budapestre?

Hogyan költöztetek Budapestre?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok. Amint elvégzem a sulit, szeretnék Bp-n maradni, albérletben. Ti hogyan oldottátok meg ezt, ha nem volt senki, aki segíteni tudott volna, se család, se barátok, se pasi/barátnő? Diákmunkából tettetek félre pénzt? Vagy rögtön találtatok munkát?

2014. jún. 5. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kereshetsz kiadó szobát ha nem zavar hogy rajtad kivül még 6-7-en laknak a lakásban
2014. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én maradhattam a koliban még egy darabig, szerintem kérdezz rá erre is. Aztán koleszos ismerősökkel költöztünk az egyikük lakásába, aki olcsón megszámította a havidíjat :)


De egyébkéént igen, munka nélkül nem nagyon engedheted meg magadnak.

2014. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben 4-5 emberrel osztoztam egy lakáson, aztán ahogy kezdtem a lábamra állni, egyre kisebb lakóközösségekbe csatlakozhattam. 27 éves voltam, mire sikerült annyit keresnem, hogy önállóan tudtam egy egész lakást bérelni.
2014. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kisebb szoba rezsivel 35-40-ből kijön ha szerencsés vagy, de inkább 40-45, és akkor 2-3an vagytok egy lakásban. De ha kolihoz vagy szokva, akkor kezdetben be lehet vállalni szobatársnak is valakit, az olyan 30 körül kijöhet.
2014. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm maradhatott a koliban, és elkezdett dolgozni. azóta már külföldön él mondjuk :D
2014. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!