Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti hány évesen költöztetek el...

Ti hány évesen költöztetek el otthonról? Mennyi az az életkor, amikor már "gáz" ha valaki a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 22:05
 1/5 anonim válasza:
64%
mondjuk,ha nem csinálsz semmit,hanem a farkadat mereszted,munka nélkül,vagy iskolázatlanul...vagy az államon élősködsz,kuncsorogsz szoc. segélyért,amúgy sztm ez fiatalon is gáz,szóval ennyit a korbeli dolgokról.
2013. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem gáz. Akkor költözzön el, ha párkapcsolatot akar, és van elég pénze a külön költözéshez.

Ha otthon élsz, akkor nem dobsz ki pénzt albérletre, nem fizetsz külön rezsit, nem kell takarítanod, főznöd, mosnod stb. Nem kell a háztartáshoz szükséges összegeket beszerezned.

Ha otthon hozzájárulsz is a költségekhez, a többi pénzed félre tudod tenni a későbbiekre.

2013. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23 évesen, mert így alakult. Amúgy nem biztos, hogy egyáltalán elköltöztem volna, szerettem otthon lakni. Szerintem nincs olyan, hogy bizonyos kortól gáz otthon lakni. Nem mindenki engedheti meg magának, hogy tízezreket dobjon ki albérletre vagy házat vegyen.
2013. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz még 30-40 évesen sem, főleg ha indokolt is mondjuk a szülein kell segítenie mert beteg vagy nem tudja ellátni már magát vagy pénze nincs.

De a mai fiatalok zöme hiába van iskolázva nem mindenki talál munkát.

Én is több mint 1 évig kere3stem munkát mire találtam, persze közbe tanulgattam is meg szereztem gyorstalpalón egy szakmát most jelenleg dolgozom de még nincs annyi pénzem hogy elköltözzek otthonról egyrészt albérletre nem fogok havi több 10 ezret kiadni plusz a rezsi meg kajára, főleg ha egyedül is vagyok ott mert mi a fenének. Barátnőm van az oké de ő még tanul és ő kollégiumba lakik a szomszéd városba de nem akar ide költözni pedig lenne helyünk mert nekem nagyrészt külön lakrészem van külön,fürdő, wc, szoba, egy kisebb szoba, egyedül a konyha az ami közös a szüleimmel de már van külön kis hűtőm mert nekem elég szokatlan a munkabeosztásom és hogy ne zavarjam, alsó szinten a szüleimet így beszereztem pár szükséges dolgot amik arra elég hogy enni tudjak, mert én hajnali 4 re járok dolgozni és délután 4 ig vagyok bent. Vagy fordítva és én már este 6-7 körül már ágyban vagyok hogy időben kelni tudjak.

Még a szüleimnél élek, apámmal jövőre építjük be az egyik nagy teraszt ami itt van a tetőtérben és az lesz majd a konyhám plusz külön bejárat is lesz és ai eddig volt azt megszüntetjük.

Ez a lakrész eredetileg a nővéremé lett volna de őt az élet az ország másik felére húzta így én kaptam meg ezt a részt hogy mégis külön legyek de mégis egy épületben így rezsi szempontjából minden egybe van, kaját is úgy vásároljuk hogy anyám megveszi az én adagjaimat is, heti nagy bevásárlásnál plusz minden nap ellát kenyérrel cserébe amikor ő reggeles műszakba dolgozik én meg éjjelesbe akkor én vásárolok be az én pénzemből és így megvan minden mindenkinek.

Nem gáz az elköltözés, egyedül minek lakjak külön főleg ha idehaza nem vagyunk összezsúfolva.

2013. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, ha azt írjuk, hogy 20 éves kortól gáz, és Te 20 éves vagy, akkor inkább elköltözöl a szüleidtől a híd alá vagy egy hajléktalanszállóra csövezni meg nyomorogni, csak hogy ne legyen gáz a szüleiddel lakni? Szóval változtatna bármin is, ha megadnánk egy életkort?
2013. szept. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!