Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha az albérletben az előző...

Ha az albérletben az előző lakónak megszűnik a UPC előfizetése, akkor onnantól kezdve én mennyi idő múlva köttethetek be netet? Van vmi idő, amit ki kell várni, vagy akár azonnal? (tartozása nincs)

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azonnal, nem kell várni.
2014. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
A tulajdonos engedélye "fizetési vállalása " is kell a szerződéshez , a viszakötés talán egy hét ,de ha nincsen munkályuk már másnap megy . De a Digi nálunk jobb ! Az invitel - nél még olyanak is bekötik akinek semmi papírja nincsen , majd jönnek a behajthatatlan számlák :DD
2014. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Azonnal beköttetheted, akkor is, ha tartozása volt. Annyi, hogy amikor mész, vidd a bérleti szerződést, mert kérni fogják.
2014. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt nem tudja valaki, hogy a upc mennyi idő alatt helyezi át az előfizetését az új címre? Már május közepe óta én lakok itt, de még mindig ezen a címen van az előfizetése. Elvileg már intézkedett. Elérni meg nem tudom, hogy megkérdezzem.
2014. jún. 9. 13:07
 5/9 Zoooz válasza:
thom vagy a digivel jobban járnál olcsobb
2014. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kiad-lak ***** válasza:

Az előfizetés teljesen a személyhez és nem az ingatlanhoz kötődik. Pl. ha már van előfizetésed, akkor csak áthozod.

Ha nincs kötsz egyet saját névre.

2014. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6 Haj jaj !!! Ha majd a behajtó cég akarja a kedves bérlőd,, kábeles több százezres számláját az ingatlanod ajtó sérülésén keresztül, át behajtani ! :DDD

Nálunk egy normális cég van a Digi kérnek aláírást az ingatlan tulajdonosától mint fizetés vállaló , ez a garancia !

2014. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zabmester ***** válasza:

Rögtön bekötik, mivel náluk nem lakáshoz, hanem személyhez kötött a szerződés.

Utolsó, a Digi ilyen szempontból elmehet a francba, pedig a szolgáltatásukkal én már kb. 5 éve meg voltam elégedve. Mi pont most költözünk másik albiba, oda is át akartam vinni az előfizetést, és a legnagyobb meglepetésemre közölték velem, hogy nem lehet, mert az új címen az előző lakó tartozást csinált, amit máig nem rendezett. Kérdem én, nekem ehhez mi közöm? Én mindig rendesen fizettem. A válasz az volt, hogy hát ők ezzel nem tehetnek semmit, ők a szerződést a lakásra kötik, függetlenül az ott élő személyétől, és fogadjam el, hogy ők ezzel védik magukat, mert ők kis cég. Hát, ők meg kénytelenek voltak elfogadni, hogy már nem vagyok az előfizetőjük. A UPC-nél hála a jó égnek a kutyát nem érdekli az én szerződésem megkötésénél, hogy abban a lakásban előttem ki és mit csinált, és teszem hozzá, hogy hozzájáruló nyilatkozattal sem kell rohangálnom a tulaj után, elvégre neki meg ahhoz nem lenne semmi köze, ha én nem fizetnék, hiszen az az én saram lenne, nem az övé.

Pont ennek okán kérdeztem meg amúgy a UPC-nél, hogy számít-e az bármit, ha előttem már volt oda bekötve tőlük bármi, de mondták, hogy nem, maximum annyiban, hogy nem kell nekik új kábeleket behúzni, ha ott van a régi, de egyébként az előző lakók szerződése engem nem érint semmiben.

2014. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a upc ennyire f@x .. Minden albis összeszedheti magát Set top box - al többel is , és irány a vatera , apród . . . A szolgáltató a segélyes , vagyontalan tovább vándorló "bérlőkön" úgysem tud mit behajtani )
2014. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!