Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van itt valaki, aki szeptember...

Van itt valaki, aki szeptembertől Szegeden lesz egyetemista?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha minden jól megy, szeptemberben kezdem az egyetemet Szegeden. Média és kommunikációtudomány a szakom, Budapest tőszomszédságában lakom a szüleimmel. Testvérem nincs. Kollégium helyett pedig inkább az albérletet választanám, viszont nem biztos, hogy anyámék fenn tudnának tartani egyet, ha egyedül laknék, az egyetem melletti munkával pedig még nem számolok, mert nagyon képlékeny még szinte minden. Persze szükség esetén, és ha nem ütközik az egyetemmel, lehet róla szó. Egyáltalán nincsenek szegedi ismerettségeim, a gimis osztályunkból is csak én megyek oda, szóval ez is ki van lőve. Szóval ha valaki ugyanilyen helyzetben van, és ő is így gondolja, felvehetnénk itt a kapcsolatot, hátha többen meg tudjuk oldani! (20 éves fiú vagyok.)

2014. júl. 4. 13:00
 1/2 anonim válasza:

én is szeptembertől szegeden kezdek ha minden igaz csak fizika szakon :)

én is sokat filóztam h kolesz v albérlet... de az anyagiak miatt inkább a koli felé húzok... nem tudom, ha szüleid tudnak támogatni h fizetik az albérleted biztos fogsz talàlni lakótársakat emiatt szerintem ne aggódj :)


19/L

2014. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ugyan nem most kezdem, de most jutottam el odáig, hogy albis szeretnék lenni sulira. Egyébként kommédiát végeztem az szte-n, most mesterszakon vagyok. Segítek szívesen bármiben, amiben tudok.

22/L

2014. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!