Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi eri meg jobban? Az alberlet...

Mi eri meg jobban? Az alberlet, vagy a baratnomnel az alberlet ara helyett lakoteret berendezni egy ures muhelybol?

Figyelt kérdés

En korulbelul 500 ezerrel szamoltam/ év és hozza lehet tenni, hogy a kert is nagyon termo.


500 ezerbol megvannak a haztartasi gepek, a burkolat, fodemszigeteles, vakolas, nyilaszarok, csatorna, vizvezetekek es az aram.


Mi egyebkent ebbe belekezdtunk, a csatorna volt 80 a nyilaszarok 80 kandallo 60 burkolat 40 de meg nincs lerakva, 20 ert szereztem egy hasznalt ravak kadat, be van ultetve, de meg nincs vizvezetek, bojler, fozolapot kaptam rokonoktol, a kertbe pedig kiultettunk vagy 20 to paradicsomot. Ha le tudnank fagyasztani a termest egesz evben ellatna minket.


Hasznosithato az esoviz is.


De meg mindig nem vagyok benne biztos, hogy jol dontottem, mert ez a bentlakasos epitkezes embert probalo. Itt alszunk a felig lerakott padlon most is. Masik oldal dzsumbuj.


2014. júl. 9. 07:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Raadasul szeptembertol nekem ugy kene egyetemre jarni h meg a haztartasi gepek sincsenek meg ezert a szomszedba (baratnom anyja) kell atjarni pl wcre, furdeni, mosni, mosogatni, hutohoz.... Eleg kenyelmetlen es felek h a tanulas rovasara fog menni, mert februarra lehet elkeszul de addigra elmegy egy felev es igy sztem nem lesz kiemelkedo teljesitmenyem.
2014. júl. 9. 07:34
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze kozosen fizetjuk... Tehat en is koltok magamra, baratnom is, raadasul most olyan luxus is belefert (szerintem tok foloslegesen) mint 20 ezerert egy kerti medence illetve egy ssd meghajto a gepemhez szinten 20 ert. Utobbival nem szamoltunk, de tonkrement a gepem igy kellett, illetve 10e ftert nemreg vett baratnom egy szandalt (tiszta bor) szoval belefernek itt dolgok.

Persze ebbol logikusabb lett volna egy alulfagyasztos hutoszekreny, de hat ez van.

2014. júl. 9. 07:41
 3/5 anonim válasza:
Mire lesz kész? Meg mennyire van közel az egyetemhez? Tudnátok ott lakni később is? Amúgy nekem nagyon bejön amit csináltok remélem jó :D lesz csak most nagyon rossz lehet és úgy azért nehéz lesz tanulnod.
2014. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fél óra vonattal (ugy meg fel kell buszoznom pesten belul), a volan pedig szinte ott rak ki az egyetem mellett.

Fel ora volt nekem pesten belul is felmetrozni v buszozni a peremkeruletbol szval nem nagy ido. Viszont igazdoni kell a menetrendhez.


H nemtom mikorra lesz kesz amugy.... De orulok amugy h tetszik. Remelem tenyleg jo.

2014. júl. 9. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben lakható, és kellemes környéken van amellett, hogy kényelmesebb a bejárás... Ráadásul szépen fel tudjátok otthonos állapotba újítani azt a műhelyt, hogy egy rendes lakás legyen belőle, hát mindenképp álljatok neki, le a kalapom előttetek! :)
2014. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!