Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szeretnék költözni Pestre,...

Szeretnék költözni Pestre, ingatlaniroda segítségével lakást találni. Vidékről mennék fel, hogy működik ez? Felmegyek és tudnak mutatni lakást?

Figyelt kérdés
Ha felhívom őket,hogy xy időben tudok menni, akkor tudnak nekem mutatni lakásokat? Vagy előtte el kell mennem és megbeszélni,hogy mi az amit keresek?
2014. júl. 15. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha bérelni akarsz, keress 1 megbízható irodát. válaszd ki a kerületet ahol lakni akarsz, nézd meg a netten a kiadó lakásokat, kérjél időpontot, vagy mond meg hogy te mikor érsz rá.
2014. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Felesleges az ingatlanirodákkal szenvedni. Amúgy a jutalékukat valóban a bérlő/vevő fizeti ki, csak nem elég közvetlen az összefüggés, hogy az emberek ezt lássák.


ingatlan.com-on, ingatlanbazar.hu-n a kínálat nagy része fent van, ezek az "irodák" semmi mást nem csinálnak, mint fellökik a netre a képeket, és várják a hozzád hasonló madarakat (nem bántásból mondom, tényleg így van) :-)

2014. júl. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Laborczy Kálmán válasza:
Szia, én a Duna House-nál dolgozok, mint élrtékesítő. Esetleg ha még aktuális a keresésed akkor én tudnék segíteni.
2015. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!