Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol jobb élni az alábbi...

Hol jobb élni az alábbi országok közül?

Figyelt kérdés

Hol jobb élni az alábbi országok közül? Ti hol élnétek szívesebben?


1. Ausztria

2. Olaszország

3. Amerika

4. Németország

5. Dánia

6. Svájc

7. Svédország

8. Luxemburg

9. Hollandia

10. Anglia



2014. júl. 21. 04:22
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehet ezt sorrendbe rakni? :)


En amugy Nemetorszagban elek, es szeretek itt elni. Ausztriaban is el tudnam kepzelni, Svajcban is anyelv miatt. Az USAba is szeivesen mennek, a tobbi is biztos jo, csak nem tudom a nyelvet, es az problema.

2014. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Személy szerint Ausztria a közelésge miatt a legszimpatikusabb nekem.

2014. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Németországban élek, ezt választanám másodszorra is. Ausztriában, Amerikában (igaz, ez egy tág fogalom...), Svédországban és Dániában, Angliában vannak ismerőseim, közülük tényleg azt mondhatom, én vagyok a legelégedettebb mindennel.


Okai:

- az osztrákoknál irtózatos a tájszólás, és nagyon lassú a mentalitásuk szegényeknek :)

- amerika: engem ez az ország eleve sosem vonzott, egyszerűen sikítva menekülök a buta emberektől. De egyébként a pénzügyi helyzet irritál, hogy egy rohadt sörért is hitelkártyával fizetnek, minden lószart megvesznek, aztán fosnak rá hogyan lesz kifizetve. Rengeteg HTB és ingyenélő. 2x voltam hosszabb távon Amerikában, alig vártam, hogy hazajöhessek...ehetetlen péktermékek, édességek...

- Dánia: a lakásárak RÉMESEK, iszonyatosak - barátnőmék épp most próbálnak lakást keresni, 3-4.000 euró kauciót kellene befizetni az olcsóbb helyeken.

- Angliában is tartózkodtam többször hosszabb távon, Londonban, tehát csak arról tudok nyilatkozni. Iszonyatosan sok a bevándorló, és ez már zavaró. A lakás-és ételárak horribilisek.

- Svédország: ide szívesen mennék, még csak nyaralni voltam 2-3 heteket több alkalommal, de imádom. Egyetlen panaszom az időjárás. Itt élő ismerőseim is szeretik, a lakás-ételárak Dánia-Norvégia viszonylatban itt a legtűrhetőbbek.


Németországban, ahol élek, az egyetlen zavaró számomra a nyelv :) ez van :D

2014. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Anglia nagyon jó. Bajorország és Hessen elmegy, a Saar-vidék unalmas. Luxemburg qrv@sz@r. Mindhárom nagyon drága, a legjobb otthon.
2014. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :D

A jövőben akkor megvannak a célok :). Nekem is Németország, Ausztria, Olaszország, Svájc, Svédország, Amerika tetszenek legjobban :)

-Anglia nekem annyira nem áll közel a szívemhez, amit elmondtál, azért sem, és a fordított közlekedés miatt is túl más lenne.

-Dániában túl drága minden, és kicsit hideg is


-Ahova legszívesebben költöznék, az egy meleg, tengerparti ország, pl: Olaszország, Amerika

-De ahol még szintén el tudnám képzelni az életet, az Ausztria

-Amit szerintem szeretnék, de iszonyatosan fura lenne nekem a nyelv miatt, az Németország


-Svájcot annyira nem ismerem, de biztos szép hely :)

-Az északi országokba, mint Hollandia, Svédország, azért nem költöznék, mert szeles, hideg idő van, de szerintem meg tudnám szokni azt is

2014. júl. 21. 22:22
 6/8 A kérdező kommentje:

A statisztika szerint még Ausztrália nagyon jó :D. Most kíváncsi lettem arra az országra is, de tetszik ! :)

Legszívesebben egy Olaszország, Ausztria, Németország tengelyben élnék, közel a tengerparthoz, a hegyekhez, tavakhoz és erdőkhöz :D.

2014. júl. 21. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem a német nyelvet, de Németországban jó élni.
2014. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
olaszországban élnék ,mivel ott jobb az idő,nincsenek természeti katasztrófák és van tenger meg helyes pasik
2014. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!