Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hány éves kortól a legjobb...

Hány éves kortól a legjobb elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés

Van egy tömbházlakásunk, ahol nem lakik senki. Szeretnék minél hamarakk elköltözni otthonról, mert már nem bírom azt a feszültséget ami van. Apukam azt mondta hogy bármikor beköltözhetek.

Szerintetek hány éves kortól jó külön költözni a szülőktől ?



2014. aug. 2. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem a legjobb kategóriába tettem be :)
2014. aug. 2. 16:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, akkor 18. Ha akkor még nincs, akkor az első adandó alkalommal.
2014. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18 évesen költöztem el, jó volt így.
2014. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 18 évesen "kölöztem el" otthonról az egyetem miatt. Pécsi vagyok, de Budapestre jártam egyetemre. Így végül nem költöztem el teljesen, mert hétvégente haza jártam.

Aztán egyetem után szerettem volna haza menni, de ott munka nem volt, így maradtam egyedül Bp-en. Pár éven belül apám meghalt, anyámnak pedig megszűnt az otthoni állása. Ő is kénytelen volt Bp-en elhelyezkedni. Emiatt plusz még egy harmadik lakást hülyeség lett volna fenntartani. Így ő is hozzám költözött Budapesten. Mivel nekem még saját családom nincs, végülis elférünk ketten a lakásban. Így ha úgy vesszük még 31 évesen is az anyámmal élek. De az én helyzetem talán elég speciális.

2014. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En 17 voltam mikor kileptem a csaladi feszekbol. Ha eltudod magad tartani kortol nem fugg!!
2014. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lakás lenne, és a számlákat nem én kéne fizessem. Éhen sem halnák. Szóval én nagyon hamar el akarol költözni :)
2014. aug. 4. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:

" Lakás lenne, és a számlákat nem én kéne fizessem."


Hanem? Szomszéd bácsi fizeti?

2014. aug. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem még tanulj, nem kellene elköltöznöd. Mondom ezt 17 évesként, úgy, hogy amint lehet, én is el fogok költözni. De nem hagyom, hogy a szüleim segítsenek, akkor utána beleszólhatnak a dolgaimba, mondván, hogy ők vették, úgy lesz, ahogy ők akarják.
2014. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!