Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit mondjak a biztosítónak?

Mit mondjak a biztosítónak?

Figyelt kérdés
Következő történtaz imént. Bementem a fürdőbe lezuhanyoztam jönnék ki amint lenyomtam a kilincset egy kattanás és a kilincs leesett mármint érezhetően eltört a zárban valami. Én a fürdőben ragadtam, sehol senki, se bnő, se lakotárs. Bent ragadtam. Egyetlen választásom az volt, hogy kirugtam az ajtót persze az ajtó tok kiszakadt és tönkrement. Van lakásbiztosítás kérdés mit mondjunk majd a biztosítónak, hogy fizessen. Van valakinek ötlete? Köszönöm

#zár #sztori #zárhiba #bentragadás
2014. aug. 3. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ezt bárki észreveszi, hogy kirúgtad az ajtót. Vegyéle egy új ajtót saját pénzen.
2014. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Más választás nem volt...

Az ajtó jó csak a tok tört el.


Basszus akkor minek van lakásbiztosítás?

2014. aug. 3. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, ha nem te okozod a kárt :D
2014. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz mást tenni ha bentragadsz egyedül a fürdőben..
2014. aug. 3. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit kellett annyira bepánikolni:D

egy fürdőben ragadtál, van Wc, víz, a kádat kirakod törölközőkkel és kész az ágy :D

gondolom valaki nem több nap után jött csak volna

addig meg nem halsz meg :DD


szóval egy csomó lehetőséged lett volna, de te akkor is inkább az ajtót rúgtad ki...

hát ez van máskor majd inkább kiabálj ;D

2014. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A biztosító majd szemberöhög:D A biztosítás nem a szándékos károkozásra van. Szóval pénzt ne remélj a biztosítótól:D
2014. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!