Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Segítség! Ezt hogy lehet...

Segítség! Ezt hogy lehet megoldani? (egyetem kollégium-albérlet probléma)

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre Budapestre, most leszek elsőéves.

Valószínű nem kapok kollégiumot sajnos, ezért első félévre albérletet kell keresnem. VISZONT azt hogy felvettek-e a kollégiumba csak augusztus 28 után tudom meg. Egyik barátommal mennék albérletbe, de ő sem tudja, hogy felveszik-e koliba.

Szeptember 1-jén már megnyitóra, és beiratkozásra kell menni. Bejárni nem tudok, mert 200 km-re lakok.

Ha most lefoglalok egyet gondolom alá kell írni valami szerződést, de ha 28 után kiderül hogy felvettek kollégiumba akkor baj van.. Koliba szeretnék menni, mert sokkal olcsóbb, és nem állunk jól egyáltalán.


Tudtok valami megoldást erre? Nagyon-nagyon sokat segítene most..

Ismerősöm sincs Pesten, akinél lakhatnék..


2014. aug. 4. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Valamit benéztetek nem? Ez a 28.-i dátum nagyon későinek tűnik.
2014. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gólyatáborban mondják meg, hogy ki került be. 25-28 a gólyatábor
2014. aug. 4. 21:19
 3/3 anonim válasza:

Tuti, hogy nem vesznek fel? Hova jelentkeztél?


A BMEről tudom írni, hogy itt a szocrendszerben pl. az egyetemtől vett távolság is számít, és a 200 km nem kevés, szerintem adna pontot szépen. :)

2014. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!