Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 8. kerületnek melyik a legjobb...

8. kerületnek melyik a legjobb része ezek közül?

Figyelt kérdés
Magdolna negyed, Orczy negyed, Csarnok negyed, Losonci negyed, corvin negyed (práter utca)
2014. aug. 12. 09:03
 1/7 A kérdező kommentje:
mondjuk biztos van több is de ez már ötöd így is :D
2014. aug. 12. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hehehe. Egyik sem. Nem lehet rámondani, hogy egységesen borzalmas. Az a baj, hogy pár helyen elkezdték a kerület rehabilitálását, de elég lassan megy, így akár párszáz méteren belül találhatsz egymás mellett normális belvárosi lakást és lepukkant, hadd ne mondjam, kik által lakott gettót.


A Losonci negyedet meg sem találtam, merre lehet, a maradékból még esetleg a Csarnok negyedet mondanám, az van a nagykörút mellett, de ott is csak a nagykörúthoz legközelebb eső részek, a Tavaszmező vagy a Koszorú utca már elég "sötét" környék.

2014. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. aug. 12. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, látom. Továbbra is a Csarnok negyedet mondanám, esetleg még a Corvin negyedet, bár a Práter utca, Tömő utca, satöbbi, nem a legszebb környék.


Ahogy mondtam, ez is baj a 8kerrel: lépsz kettőt és a "viszonylag elfogadható"-ból átkerülsz a "neva eva" kategóriába.

2014. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pánczél válasza:
tomot nem ajanlom kemeny bunozok vannak ott :D
2014. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ott van az orvosi kolija?
2014. aug. 20. 20:28
 7/7 Pánczél válasza:
tudja a rak :D tudom milyen :D estenkent ott veszem a cuccokat es nem egy rossz emberrel talalkozok napmint nap:D
2014. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!