Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetem miatt Pesten vettem...

Egyetem miatt Pesten vettem ki és hétköznap ott leszek be kell jelentenem ezt valahol, kell ideiglenes lakcímkártya? Szerződésem van az albérletről

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kell az ideiglenes lakcimkartya akkor engedd el szerintem, csak macera...
2014. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ìgy vagyok vele, de akkor nem büntethetnek meg ugye? Nem tudom, hogy honnan vette ezt az anyám de szerinte igen
2014. aug. 30. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 hónapot meghaladó tartózkodás esetén be kellene jelentened a tartózkodási helyed, de gyakorlatilag nem foglalkoznak vele. Ha neked nem létfontosságú orvos, esetleg az egyetem miatt, akkor én a helyedben nem törném magam.
2014. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem is minden tulajdonos engedi meg, hogy bejelentkezz oda. Én 3 éve lakom különböző albérletekben. Volt ahol 1,5 évig laktam, de a kutya nem kérdezte, hogy be vagyok-e oda jelentve. Ráadásul ez utóbbi ingatlanirodán keresztül volt, minden le volt papírozva de ők azt mondták, hogy nem jelentenek be oda ideiglenesre sem.
2014. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!