Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nemrég költöztem be a héten,...

Nemrég költöztem be a héten, kimentem dohányozni (káros szokás tudom) az ajtóm elé a teraszra, erre lejön a nénike és közli, hogy dohányozzak bent a lakásban (nem szabad) mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy ott ez is Így van leszabályozva .

Egyszerű a megoldás ,menj ki a szabadba dohányozni .

Bizony én sem szeretném,ha hozzám meg szállna be a fűst.

2014. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mások orra alá miért füstölnél?
2014. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Kínáld meg egy kis marihuánás cigivel vagy sütivel.
2014. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
LEhet, hogy ott sem szabad, ha mégis, akkor se füstölj más orra alá. Menj olyan helyre, ahol senkit se zavar.
2014. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez olyan "terasz", mint egy tornác, egy nyitott folyosó, amiről lakások nyílnak, akkor szerintem sem kéne ott dohányozni, hiszen a lépcsőház része. Tudom, hogy nyílt tér, de a szaga ott marad.


Más részről meg én is utálom, mikor az alattam lakó kiáll az erkélyre cigizni, én meg az egész lakásban szagolhatom a füstöt, ha szélcsend van, mert teljesen felszáll.

2014. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Fogadjunk amikor a hirdetesre jelentkeztel letagadtad hogy dohanyzol
2014. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attól függ, mi van a ház szabályzatában. van, ahol tilos még a gangon is dohányozni, van, ahol meg szabad. ezt a gondnok és/vagy a közös képviselő meg tudja mondani. persze ezzel nem azt mondom, hogy állj oda a terhes kismama ablaka elé és füstölj, de azért azt se hagyd, hogy megszabják, mit csinálj. kompromisszumra kell jutni, keress olyan helyet, ahol nem zavarsz senkit, és ahol neked is kényelmes. arra nem kötelezhet, hogy a lakásban dohányozz, mert bent büdös lesz, a falak is sárgák lesznek, stb.
2014. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most már odébb megyek azt mondtam neki,szerintem túl kedves voltam vele mert már azért is becsöngetett este 10-kor hogy zavarja csikkszag... nem elég, hogy odébb megyek 20 méterre dohányozni már az is zavarja van hogy kint tartom az elnyomott cigit(ő 5 méterrel feljebb van) WTF?
2014. szept. 15. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg -sajnos, csak úgy!- megvan a maga kulturája a dohányzásnak.

Nem kell külön hátszabály, csak gondolkodó dohányosnak lenni.

"Ha én nem szagolom az ő bűzét, miért kényszerítem rá, hogy ő szagolja az enyémet?"

2014. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!