Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy embernek kb hány m2-es...

Egy embernek kb hány m2-es lakásra van szüksége? Esetleg barátnőt vinnék még fel.

Figyelt kérdés
Most fogok Pestre költözni, és arra lennék kiváncsi, hogy egy srácnak kb hány m2 kell, amiben már tud(lehet) normálisan élni?
2014. szept. 21. 01:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elég nehéz dolgom van, hiszen az itthoni ház kicsit b*szott nagy. Csak az én szobám 5 méter hosszú és 4 méter széles. Mivel nagy terekhez vagyok szokva, nem tudom, hogy kb mi a minimum m2, amiben lehet már élni.
2014. szept. 21. 01:53
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
A barátnő elfér melletted az ágyban:) Szerintem 40 m2 elég egy embernek.
2014. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Kinek mi az igénye... Mi ketten egy közel 50 m2-es lakásban élünk, de ebből kb. 20-at nem használunk.
2014. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem is a nagysága mérvadó, hanem az elosztása. Legyen egy kis hálód, egy kis dolgozód, egy nappalid, egy főzőfülkéd, amelyben egy ajtó bezárásával rendet teremthetsz a váratlan vendég előtt. A fürdőszobához ne kelljen átmenni a hálószobádon. Én ilyeneket néznék. És kb 50 nm-en már találhatók ilyen beosztású lakások.
2014. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod magadnak megválaszolni.
2014. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egy 3x120 négyzetméteresből költöztem egy 50+30 nm-es házba. A telek ugyanakkora. Most, hogy jön majd a gyerek, egy plusz szoba jó lenne - talán a tetőtérből ki is lehet alakítani - de egyébként 2 embernek 50 nm bőven jó ha van kert is és egy műhely is ahol szarakodni lehet. És nem baj ha összeveszéskor a szobák nem egybe nyílóak hanem külön.
2014. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a mi lakásunk kb 40 m2, de mivel galériás, jóval több a hely. és ebben ketten lakunk, elférünk rendesen.
2014. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy . hogy vásárolni akarsz, vagy bérelni. Ha bérelni akkor 30 nm elég 2 embernek. De ha vásárolni, akkor a jövőre is gondolj. 2 embernek 2 szoba legalább, főleg ha családot szeretnél késöbb. Meg pénz kérdése is.szerintem 1 személynek elég 1 garzon lakás, kb. 30 nm.meg persze nem mindegy hogy a elosztása a lakásnak milyen.
2014. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pénz kérdése. és persze melyik kerületben szeretnél laki?Panél lakást akarsz vagy téglalakást? mennyi pénzed van? stb.
2014. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a kerületet még nem tudom, de valószínű, hogy az M3 kivezető környékén, Budapesten.
2014. szept. 21. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!