Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótárs választás. Más is...

Lakótárs választás. Más is küzd ilyen gonddal, vagy csak én vagyok unszimpatikus?

Figyelt kérdés

Szóval. kiadó szobát keresek, már sokadjára. Nem először tapasztalom, hogy szimpátia alapján döntik el ki költözhet oda. Hiába fizetnék nyomban stb, még megnézik utánam előttem sokan. Ez valahol érthető is, de annyira tud bosszantani, hogy ott vagyok kb 10 percet, akkor is a lakásról van szó, a legalapvetőbbeket mondjuk megkérdezik, és ebből le van szűrve, hogy milyen ember vagyok???

20-on éves lány, kedves, nem dohányzó, nincs kisállatom, nem nagy arccal érkezem sehova....na egy szó mint száz, más is került már hasonló helyzetbe? Tapasztalatok? :)



2014. szept. 26. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb ember első látásra eldönti, hogy valaki neki szimpi, vagy unszinpatikus, ez van az élet minden területén.
2014. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a találkozás utáni első 3-5 másodpercben eldől a szimpátia kérdése.
2014. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
mennyire kicsi. mert ha veszel egy színezőt és azt adagolva fehérbe elkezded kevergetni el tudsz érni olyan hasonlót hogy észre sem vehető (én így csináltam pedig elég nagy folt volt)
2014. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
És azonnal megmondják, hogy köszi, de nem vagy szimpi és mást választanak? Vagy később érdeklődsz, és addigra már kiadták?
2014. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy megy, mint bármi ismerkedés, vagy szimpatikus vagy, vagy azonnal le vagy írva.


Meg alapvetően, jelentkeznek 10-en, te is megtennéd hogy a neked szimpatikusat választod.


Amúgy jártam már én is így, volt ahol a bérbeadó idős néni közölte haverokkal hogy csak akkor adja ki, hogy ha engem kitesznek a csapatból, mert szerinte "hirtelen mozdulatokat" tettem, ami neki nem tetszettek (wtf helyzet).


Aztán laktunk egy srácnál, vele első perctől kb haveri beszélgetés volt.


Most hogy elköltöztem, volt olyan, ahol telefonban nekem nem volt szimpatikus a kiadó, meg volt egy lakás, ami tökre tetszett, viszont az ott lakóval kb totál kínosnak éreztem a beszélgetést.


Mostani helyemen megint hasonló korúakkal vagyok, a tulaj is az, és pár barátságos szó után rögtön másképp állnak egymáshoz az emberek.

2014. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan kiadó szobát keress ahol hasonló korú bérlők laknak. Például sokszor egyetemisták keresnek lakótársat.
2014. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy valami olyat mondtál ami nekik nem tetszett.
2014. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem, nem egyből mondták, hanem hogy még megnézik többen és majd szólnak. Meg egyébként nem éreztem egyik esetben sem kínosnak a beszélgetést, szerintem ilyen baj nem volt.

Közben találtam, de ott aki előbb fizet azé dolog játszott.

2014. szept. 27. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ez soktényezős dolog.


lehet, hogy neked szimpik, de te nem választasz. nekik viszont ott a lehetőség, hogy válasszanak. és ez nem ellened szól, csak simán volt, aki még szimpibb volt első blikkre. és itt sajnos az első találkozás a döntő, nincs idő arra, hogy 3 fordulós interjút csináljanak :) volt ilyen velem is, hogy azt kérték, küldjem el a fb profilom linkjét, mert minden jelentkezőt megnéznek fb-on, és az alapján döntenek. nem választottak engem, de jobb is :D aki fb alapján ítél, annak úgy is kell, az enyém meg teljesen privát, szóval sokra nem mentek vele :D


"20-on éves lány, kedves, nem dohányzó, nincs kisállatom, nem nagy arccal érkezem sehova" ez meg nem jelent semmit. lehet, hogy pont dohányzókhoz mentél, és arra gondoltak, téged zavarna a füst, inkább egy dohányzót választottak. lehet, hogy szolid lány vagy nem nagy arccal, ők meg bulizósak, így inkább egy vadabbat választottak. ami neked kedves, az lehet, hogy másnak nem az. sajnos ez van. gondolj bele, talán szerencsésebb is így. legalább olyanokkal laksz majd, akik tényleg szimpinek találnak.

2014. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!