Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vidékről hogy keressek albérle...

Vidékről hogy keressek albérletet?

Figyelt kérdés

Elég macerás lenne feljárogatni nézelődni...:S


Ti hogy csináltátok?


2014. okt. 7. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerősöd Budapesten? Ha igen, akkor kérd meg, hogy aludhass nála 1 éjszakát, és két napba sűrítsd bele az albérletek megnézését. Legrosszabb esetben kiveszel egy kis szobát egy panzióban.
2014. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel nekem sürgős volt, nem válogattam, hanem megfogtam az elsőt :) Van, ahol gondolkodnak és válogatnak, de van, ahol aki először lecsap rá, viheti. Nekem így volt. 250 km-ről mentem fel félszobát nézni, tényleg nem lett volna poénos többször... Amikor fent laktam, akkor már ráértem nézelődni s fogtam jobb helyet :)
2014. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, higy én lány vagyok, és ugye logikusan lányhoz költöznék be. A lányok meg ugye válogatósak. :)
2014. okt. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!