Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyszerűen nem találok albérle...

Egyszerűen nem találok albérletet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok már. A nagyon kivüleső keruleteken kívül(Rákosvilágvége stb.) mindenhol nézem,kb 5 oldalon, 3 hete napi min. 6 órában. A probléma nem ott van hogy árban megfelelőt nem találok, hanem egyszerűen nem veszik fel a telefont. Egy mai példa(és ez nem vicc):13:56-kor fel lett téve egy hirdetés. A lakás mindennekegfelet,amit szeretnék. 13:59-kor hívom, ki van kapcsolva. Mostanáig kb 10 percenként hívtam. Hol ki van kapcsolva, hol nem veszi fel. A többi 90% nem veszi fel, a maradékot már kiadták. Tudom, hogy a jókat azonnal elviszik,de nem a többnaposok hirdetések után vágtatok, hanem az aznaposokat hivom kb azonnal, hogy felkerül a hirdetés. Wtf van már?
2014. okt. 9. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Merre keresel és milyen paraméterekkel?

Különben én is ilyen véleményeket hallok olyan ismerősöktől, akik hasonló cipőben járnak...

2014. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesten. 2,3,4,5,6,7,8,9,11,12,13,14 kerületekben. Mindegy ha panel ha tégla. Az a lényeg, hogy legyen egy fél szoba is.65 ezrünk van rá havonta.
2014. okt. 9. 22:33
 3/3 anonim válasza:

Ez velem is megtortent ahogy meglattam a hirdetest a jofogas.hu-n probaltam hivni egesz nap, de mindig foglaltat jelzett vagy ki volt kapcsolva. Emailt is irtam arra is csak par nap mulva jelentkezett ,jah meg facen is megkerestem de most 1 honap mulva vissza irt hogy mar kiadta!

Szoval nem tom minek irjak ki, ha nem elerhetoek!

2014. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!