Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Alattunk lakó néni hangosan...

Alattunk lakó néni hangosan tv-zik este 10 után is. Hívhatok rendőrt?

Figyelt kérdés

Elég házsártos típus. Egyszer már szóltam neki, de veszekedés lett belőle.


Dörmög a tv minden este, amikor már csend van nálam és aludnék. Rendőr mit tehet ilyenkor azon kívül hogy rászól?


rendeletet is tudnátok erre vonatkozóan írni?



2014. nov. 1. 17:16
 1/10 A kérdező kommentje:
elvileg papírja is van hogy nagyothall
2014. nov. 1. 17:17
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Volt ilyen szomszédom. Rendőr kihívásával hiába ijesztegettem. Ahogy jól nevelt diplomás módjára is hiába kértem. Ezért átmenetileg átalakultam részeg culágert is megszégyenítő bunkóvá, és egy két kilós kalapáccsal gátlástalanul addig püföltem a betonfalat míg az illető normális nem lett. A többi szomszéd tudta miért van a dörömbölés. Ezért hogy ne kelljen újra dörömbölést hallaniuk, ezért ha meghallották újra a TV-t, ők is rászóltak vagy dörömböltek neki. A többi szomszéd gondolatban minimum amerikai elnökké léptetett elő engem ezért a tettemért, mivel mások is szenvedtek a TV-től, csak ők még szólni se mertek neki.

Mindent lehet tudatni a hülyékkel is, de csak az anyanyelvükön értenek. Neki ez volt az anyanyelve, nem pedig a "Meglérhetem Madam hogy szíveskedjék...".

2014. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudni milyen ház,de gondolom panel v.hasonló.

Ott pedig lennie kell "házi rendnek"amit a lakók tudomásul vesznek.

Amúgy a néni vegyen nagyothalló készüléket vagy cseréljen benne elemet.

2014. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

2-es vagyok.

Társasházunkban nem volt ritka a csendháborítás 22 óra után. Például teljes hangerőn zene szólt, részegen és bedrogozva házibuli volt felettem. Először szóltam nekik, kiröhögtek. Majd rendőrt hívtam. Két alkalommal is rendőrt kellett hívnom, kb. fél év múlva is. Erre bosszúból ragasztót nyomtak a postaládám kulcsnyílásába. Erre nyugodtan közöltem velük, hogy észrevétlenül cseréltessék ki a zárat amit tönkretettek, a kulcsot pedig a lakásomba kérem átadni. Mert ha nem, akkor többé ne hívok rendőrt, hanem bíróságra megy az eset, ahol előadhatják drogfogyasztási szokásaikat is. Magam is megdöbbentem milyen hamar kicserélték a tönkretett zárat és átadták a friss kulcsokat. Nem kellett kiabálni velük, és trágár szavakat sem használtam. És ami legfontosabb, kussban vannak.

2014. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

-nálunk lenyomják a lépcsőházban lévő árammérőjének a kismegszakítóját,

-ettől ugye a tv is elhallgat,

-ha kilépne a lakásából a sértett,hogy visszakapcsolja az órát,akkor leüvöltik a fejét,

2014. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A villanyóra lekapcsolása is jó ötlet. Nálunk egy szál bugyiban ment ki a folyosóra a 65 év körüli idióta hogy visszakapcsolja. De kulcsot nem vitt, a huzat meg bevágta a lakása ajtaját és kizárta magát. Én meg a lakásomban röhögőgörcsöt kaptam és csak azért se fúrtam ki a zárját, pedig értek a lakatosmunkához. Hanem ha hajnali 1-kor van kedve TV-t bömböltetni, akkor a nonstop zárszervizesre is van pénze, hadd gyönyörködjön az is a hülyében, ne csak a fél lépcsőház.
2014. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk is van ilyen, sajna pont alattam. Szombat és vasárnap is hajnali 3 körül ébredtem arra, hogy üvölt a tévé, konkrétan a mondatokat lehetett érteni.

Villanyóra lekapcsol mindkétszer. Azóta csend van.

2014. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyszüleim ilyenek sajnos :/ nagypapám szomszédjába egy fiatal srác költözött. bemutatkozott nekik illedelmesen, hogy ő lesz az új szomszéd, és szólt előre, hogy lakásavató buli lesz. persze nagypapámék voltak az elsők, akik már este 8kor rohantak lefújni a bulit, mert hangos :D ők bezzeg hangosan üvöltetik a tv-t. egyszer szépen elmagyaráztuk nekik, hogy ugyanúgy zavarja ám a szomszéd srácot a hangos tv, minden egyes nap, mint titeket akkor egyszer a buli. és azért nem szól, mert illedelmes (vagy épp gyakorira írja ki kérdésben:D ). azóta mintha megértették volna, és lejjebb veszik a hangerőt.
2014. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha lekspcsolom az áramot szegénykém még stroke-ot kap... durvának találom, de lehet az lesz a következő lépés.
2014. nov. 1. 21:56
 10/10 anonim ***** válasza:

A mi szomszéd nénink is olyan hangosan hallgatta a tévét,hogy rádióként hallgathattuk.Próbáltunk barátkozni vele,de túl szerette a pálinkát,hogy jóba legyünk.Sőt,rendszeresen előfordult,hogy bekapcsolta a távát,aztán elment szomszédolni.Nálunk meg visszhangzott az ő tévéműsora.A fölöttünk lakóval kihívtuk a rendőröket,de kiderült,hogy figyelhette,hogy jönnek,mert rohant haza,lehalkítani a tévét.A rendőrök a néhányadik kijövetel után mondták,hogy hiába hiszik el,hogy mi volt,de mivel nem hallják soha,nem tudnak semmit tenni,sőt,ha nem tudjuk olyankor hívni őket,amikor a zaj van,már ki se fognak jönni.

Szóval,maradt a hangszigetelés,végig az ő oldalán.Aztán a fönti lakó helyett egy új jött,aki fapapucsban,vagy klumpában járt otthon....

2015. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!