Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van jogom mint albérlő ahoz...

Robcsi14 kérdése:

Van jogom mint albérlő ahoz hogy elkérjem az összes számlát az összes szolgáltatotól?

Figyelt kérdés
Átvertek és szeretném ellenőrizni a számlákat , az utolsó 5 forintig leirtam mindent hogy miket fizettem és mennyit fizettem.
2014. dec. 8. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2014. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha a neveden van , akkor igen . De sajnos van egy - két elvetemült szolgálótattó aki illetékteleneknek szivárogtat adatokat ..... Szerinted én kikérhetem a bánszámládat , hogy valóban van éééé jövedelmed :))
2014. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Kérd a bérbeadótól. Köteles elszámolni a költségekkel. Amíg nem adja ki a számlák másolatát, addig egy vasat se fizess rezsi címén.
2014. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

A szolgáltatótól nem, ha nem a te neveden van.

Viszont a bérlő köteles bemutatni neked a számlákat.

2014. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
* na nem bérlő, hanem bérbeadó :D
2014. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
már fizettem .....számlákat amikor kérem ideges.....és tudom hogy átvert .... én vagyok a hibás hogy fizettem számla nélül ! most mit tegyek ? APEH ?
2014. dec. 8. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb nem fizetsz
2014. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szolgáltatótól te nem kérheted. Fizetéskor kellett volna a tulajtól elkérned, és bemondásra fizetni.


Van nyoma annak, hogy mennyit fizettél neki? Ha igen, akkor bíróságra mehetsz.

2014. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ..... majd legközelebb számla nélkül nem fizetek...
2014. dec. 8. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
:D Az "apeh" - hez már mehetsz :D Olyan mint a megszűnt sóhivatal . Balatoni nyaralómnál sem adnak havi számlát ! Minden kiszámolható egy kis matematikai tudással :DDD Néha szétröhögöm magam azon , hogy valaki nem tudja mennyi a közös költség, 1m3 víz, 1m3 csatorna , 1 m3 gáz, 1 kwh ára , ja meg a nett , TV . Nem tudom elhinni .... Csak egy papír amire KÖZÖSEN havonta felírtok mérőóra számokat és a különbség egy negyedikes matekkal kiszámolható !!!!! Mert a gyengébbek kedvéért elmondom a bérbeadónak bizony nem egy napon jönnek a számlák :DDDD
2014. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!