Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hány éves korban érdemes...

Hány éves korban érdemes manapság elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés

Albérletbe szeretnék menni,a közeljövőben, van egy kis félretett pénzem ami elegendő kaukcióra és az első néhány hónapra.


23 éves vagyok,otthon én vagyok a szüleim szeme fénye,szeretem a szüleimet,szeretek itthon lenni,de ha itthon maradok úgy érzem sose nőnék fel.

Szerintetek érdemes lenne lépnem a közeljövőben?



2014. dec. 28. 13:16
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az én rokonságomban van egy család, akik egy többgenerációs házban élnek, még amíg apuka élt, felépítette, panelban éltek korábban. Ők jól megvannak így együtt, besegítenek egymásnak, egy ház, de 3 önálló lakrész.

Kinek mi a jó, meg persze mik a lehetőségek, ez egyéni.

2015. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ideális 18-19 éves kor lenne, de a mostani gazdaság mellett ez olyan 25-26 évre tolódik ki, kivéve persze ha továbbtanulsz.


A pénz ígyis-úgyis elmegy, mert mindig van valami ami kell. Fix lakhelyet venni tényleg csak nyugdíjazáskor érdemes, manapság mindekinek van 15-20 munkahelye élete során, és ehhez legalább 3-4szer költözni kell. Erre fel minek saját lakás?


Azt számold ki, hogy mennyi lenne egy átlag lakásnál a rezsi, lakbér, a kajád, a szórakozás/kultúra. És emellé mennyit kell keresened, hogy ezt fedezd. Mindenkinek más igényei, szokásai vannak ilyen téren. Én pl. Megbolondulnék, ha havi egynél többször mennék bulizni, nekem kevesebb kell.

2015. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!