Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb helyen csak lánynak adható ki a szoba?

Figyelt kérdés

Most találtam egy jó helyet a VIII.kerületben. 1 szoba: 30ezer Ft+20 ezer s rezsi+1 havi kaucio.


Telefonáltam,megnézném és ha megfelel, holnap költöznék is. Viszem vagy utalom a tárgyhavi lakbért és a kauciot, így 80 ezer Ft-ot adok nekik kezdésnek! Szóltak, hogy ne menjek, csak nő jöhet! :-((((


Találtam egy másikat is,szintén a 8.kerületben, 3.emelet, 1 szoba, 35 ezer+ 2 havi kaucio!!

Örültem, ide is telefonáltam, megnézem és ha ok, adom a 105 ezer Ft-ot azonnal!

Vissza szóltak, hogy csak lánynak adják ki!


Ennyire sok nő nélküli,lúzer lenne? Így akarnak nőt szerezni vagy mi a fene van?



2015. jan. 7. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért sajos a szexnek is van alapja amikor egyetemista lányként kerestem albit volt aki megkérdezte mit szólnék,ha khmm..."természetben" tudnák le egy részét,vagy megmondta,hogy csak azért ilyen olcsó,mert ő akkor egy héten egyszer "meglátogatna",ugye csinos vagyok?
2015. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

"Nagy átlagban a lányok szolidabbak, kevésbé lakják le a kéglit"

A legtöbb ismerőstől, akár fiú, akár lány, azt hallottam hogy milyen szar volt lányokkal lakni, de még koleszban is ezt láttam, a magukra oylan igényes lányok kb kutyaólban éltek. Persze nem mondható el általánosságban, de messze nem jobbak mint a fiúk.


"az esetek igen kis százalékában van szó arról, hogy valami utolsó lúzer szexpartnert keres"

Én meglepően sok ilyen jellegű hirdetésbe futottam, hogy csak hölgy, csak egyedülálló, előtte küldjön képet, meg volt aki konkrétan kiírta mit szeretne. De láttam olyat is, aki úgy volt hogy hölgyet vár 25 ezerért, de ha takarít, főz, mos, akkor csak 15....


"Nyilván vannak nagyon bulizós, minden héten házibulit rendező, hangoskodó diáklányok is, de ez a kisebbség. A fiúknál pedig pont, hogy ez a típus van többségben."

Ez nettó baromság. Ez is csak sztereotípia hogy a fiúk többségben lennének, a büdös életben nem készült erről gondolom felmérés, max a kiadónak van rossz tapasztalata.


De nagyjából ezzel a 3 dologgal lehet tényleg összefoglalni:

- dugás

- lányok laknak ott

- sztereotípiák

2015. jan. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy lány már a discoban kidobja a taccsot, és nem az albiban hányja össze vörösborral a frissen festett falat és a vadiúj parkettát...

Vagy ha összehányja, ijedtében és szégyenében azonnal fel is takarítja, és nem fekszik benne még órákig, hogy biztosan tönkre menjen a gyomorsavtól, amit letaccsolt...

2015. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

De egyébként feljelentheted őket, mint anno feljelentették azokat a bulikat is, ahol a lányoknak nem kellett fizetni a belépőért.


Erre is majd kitalálnak egy okosságot, egyébként én is észrevettem. Ilyen nincs hogy "csak nő" mehet. Kijátszák majd úgy is hogy elmész és "nem vagy szimpatikus", de így hogy már a hirdetésben is így hívják, ez már több mint rasszizmus, vagyis diszkrimináció, simán beállnak melléd a felsőbb szervek.

2015. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
50%

egyébként példának okáért a takarítók válasza koliban:


"férfiaknál nincs is gond a WC-vel, a lányok viszont teljesen igénytelenek, néha amikor bemegyek felfordul a gyomrom."


És valóban, nálunk férfiaknál semmi undi nincs a WC-ben (maximum a szag, de napi 24-ben nyitva van ott az ablak.)

2015. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!