Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mester utca (alatta a vago...

Mester utca (alatta a vago hid, felette a haller utca terkeepn) mennyire biztonsagos kornyek?

Figyelt kérdés
Talaltunk arra egy eleg jonak tuno alberletet de a kornyekrol nem sokat tudunk..sok helyen azt olvastam hogy nem igazan biztonsagos. Mivel nekem a sulimba a keletihez kellene kimennem es onnan visszajonnom a 24-es villamossal (amirol szinten nem hallottam tul jokat) ezert most tanacstalan vagyok..Pedig az alberlet jo lenne. Kerlek, adjatok tanacsot, ti mit tapasztaltatok esetleg es stb. Koszonom elore is!

2015. jan. 13. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem a legjobb rész Budapesten, ez a villamosvonal régen is veszélyes volt. Mester és Haller jó rész közel a központhoz, de vannak jobb részek is.
2015. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24-es nem a legjobb járat a városban, fogalmazzunk így, a környék pedig budapesti viszonylatban szerintem átlagos
2015. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NEM ajánlanám, mert zűrös környék.
2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!