Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elfogadható/élhető hely a...

Elfogadható/élhető hely a fővárosi szigony utca?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!
2014. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Bár a nyolcadik kerület sokat fejlődött az utóbbi időben, keress annál jobb helyet.
2014. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, isten ments
2014. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Közlekedés szempontjából a 2 végét ajánlanám, tehát a Klinikák metróállomásnál illetve a Baross utcai végénél.

Oda járok 2 gyógyszertárba is, közértbe, oviba, zeneiskolába oda jártam, kórházba, klinikára természetesen, hiszen ott van. De bagoly vagyok és sokat járok, sétálok éjjel, és nem akarnék ott sokat gyalogolni, a közvilágítás sokszor ki van lőve csúzlival, meg amúgy is sötétke, nem bizalomgerjesztő.

Nappal oké, bizonyára éjjel is, de azért ha már belváros, akkor már ne kelljen menni egy járműig tapodtat se, én úgy vagyok vele.:) A napi ritmusban sokat számít ez.:)

2014. nov. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol lehet élni, de ha van más lehetőség, akkor inkább azt válaszd.

A 8.ker is fejlődésnek indult, a Futó utca környékén a Corvin pláza hatására.

Ha mégis a Szigonyt választod, akkor azért elöbb nézd meg a ház állapotát, lakóközösségét. Vegyes a környék, van panel és van régi bérház is.

2014. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

"A 8.ker is fejlődésnek indult, a Futó utca környékén a Corvin pláza hatására."


A 8. ker. mindig is az ország központja volt, a kórházak, kulturális és országos közintézmények fele, az egyetemek fele és az 5 magyar elitgimnáziumból 3 van benne, miről beszélsz.

Az emberek nap mint nap járnak ezekbe az intézményekbe anélkül, hogy elérne a tudatuig, hogy a VIII. kerületbe járnak be.

Minden héten vitatkozik velem valaki, hogy ő megy a nemtomhova (Aréna pláza, Rádió, Nemzeti Múzeum, Színművészeti egyetem, Fazekas, Pázmány, Puskás stadion, Bárka színház, Rezső tér, Kálvin tér, Keleti pályaudvar, bármi), és hogy az NEM a VIII. kerület. Mondom: de, az a VIII. kerület. - Nem, az nem a VIII. kerület. - De, az a VIII. kerület.

Unom már.

Egyszer ki kéne nyitni a térképet, mielőtt marhaságokat írsz.

2014. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6 Szövegértési problémáid vannak?!

Nagyon jól ismerem a 8. ker-t, elvégre ott laktam. Az új házak egy lakosságcserét is eredményestek. Sajnos a többi részén, a sok szoba-konyhás lakásban maradt a 'vegyes' lakosság, hiába van itt kórház, egyetem.

2014. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Lehet szépíteni hogy, meg lehetne ott a világ összes egyeteme, attól még tény hogy nem véletlenül van rossz híre a VIII. kerületnek. Persze a nagy része nem vészes, de pont az említett részei, mint szigony utca az elég putri környékhez tartoznak, úgy is mondhatnám hogy C-vitaminban gazdag :D
2014. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
28%
feltem tole es vegul ott laktam kozepen. imadtammmm kozlekedes a boltkk minden az emberek. nagyon jo : ) )barmikor vissza mennek es a spar ott hihrtetlenul olcso es nagy. az emberek kedvesek a romak is
2014. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a tesvíreid, akkor elhiszem, de fiatal nőként nem mennék végig este azon az utcán.
2014. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!