Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletet lehet bérelni...

Albérletet lehet bérelni bejelentett munkanélküliség nélkül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed fizetni a bérleti díjat plusz a rezsit, olyan papírral vagy anélkül bérelsz ahogy tetszik.
2015. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

A bérbeadók kedvence lehetsz !

Még egy fizetős hajléktalan szállón is kérnek papírt ....

Ha mást nem egy tüdőszűrőset 100% -ék !

De lehet,,,, a bejelentetlen munka nélküliség csak a te gondod , ne dicsekedjél vele :DDD

2015. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pénz a lényeg, ha tudsz fizetni semmi gond általában. Bár a főbérlő (mivel albérletet írsz) de amúgy a bérlő, megkérdezheti, hogy van-e munkád, kérhet igazolást is, ha akar, de a szokás inkább az, hogy csak 3 havi kauciót (3 havi bérleti díjnak megfelelő összeg egy összegben szerződéskötéskor fizetendő) amit elköltözéskor visszakapsz, ha nem okoztál kárt, és rendesen fizetted a rezsit is.
2015. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Terdik Mihály válasza:
70%
A munkanélküliség nélkül, azt jelenti, hogy van munkája!!! Akkor meg mi a gond??
2015. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, automatikus javítás van beállítva és nem vettem észre. Bejelentett munka nélkül-t akartam írni. Tehát van munkám csak nem vagyok bejelentve. :)
2015. jan. 21. 18:47
 6/6 Tommaso99 válasza:

Mi köze a kettőnek egymáshoz ? Semmi.

Az albérlet pénzbe kerül, nem papírba.

Papírpénzbe.

2015. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!