Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jelenleg milyen környék a...

Jelenleg milyen környék a Népszínház, illetve a Szigony utca? Naprakész információk érdekelnének a kerületet és az említett utcákat jól ismerőktől, nem pedig szóbeszédek és legendák.

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, aki ott lakik, már biztos volt kellemetlensége. Az unokatestvérem ott lakik a Népszínházban, igaz gyakran jár külföldön, így a fele eseményről lemarad. Közvetlen problémája még nem volt, de az etnikum és a drogosok hangoskodása, lépcsőházba kakkantás-pisilés megesik és ahhoz nem kell, hogy éjjel legyen. A Szigonyban meg én dolgoztam és volt, hogy ráült a kocsi motorházára két kancigány szotyizni miközben másik hárommal beszélgetett. Nem tudom, hogy ez gondnak számít-e, nekem az. Normálisabb környéken ilyen meg sem fordul az emberek fejében.
2014. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szabina_1991 ***** válasza:
61%
Én a Szigonyban lakom. Vannak csövesek, drogosok, de még nem ért semmi atrocitás. (22 éves, szőke, fehér nő vagyok) És reggel 5-6 között a Klinikák metrómegálló felé járok. És már hajnalban is jöttem haza egyedül.
2014. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
tele van térfigyelőzve a környék, már nem nagyon van ott balhé, ha igen, hamar megtalálnák az elkövetőt.
2014. szept. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a népszínház tele van bevándorló négerrel, cigánnyal, csövessel, drogossal. semmiképp sem laknék ott, és sajnos gyakran járok arra. konkrétan bántani nem fognak a sok kamera miatt, de azért oda-odaszólogatnak az embernek, és sok a zsebtolvaj. a szigonynak a metró felőli része ok, de a belső részei nagyon rosszak.
2014. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyenek a szigony belső részei?
2014. szept. 17. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: undorító. Nem fehér embernek való. És olyannak sem való, aki nem fehér. Sétálgass arra kicsit, az mindennél jobb képet ad.
2014. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
például ilyen: [link]
2014. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
csak a Népszínház utcáról tudok nyilatkozni: tele van romákkal, négerekkel, drogosokkal és csövesekkel. Nem költöznék oda, az biztos. Sötétedés után (amikor elkezdődik ott az "élet") elég kellemetlen végigsétálni. Szerintem kicsi az esélye, hogy megtámadjanak, de beszólogatni szoktak, és szerintem az értékeidre is jobban vigyázz, mint máshol. Remélem segítettem, de ha van még kérdésed írj nyugodtan :)
2014. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon olcsón kapsz ott lakást vagy albérletet, nem véletlenül.
2014. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet: mire hazaérsz, nem marad semmid, símán kirabolják a szobát. Egy rokonom így járt, nem sikerült kollégiumba bejutnia, ez volt a legolcsóbb (Szigony utca). Két napig nem volt gond, zárat is lecseréltette. Harmadik nap arra ment haza, hogy eltűnt a tv, a laptop és néhány ruhanemű. Nem romák adták ki, de a tolvaj az tolvaj.
2014. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!