Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Olcsó normális! Szállodát,...

Olcsó normális! Szállodát, hotelt keresek minimum 2-3 hónapra, albérletként mit tudnátok ajánlani? (Budapest)

Figyelt kérdés

Sürgősen költöznék, 60-70 ezer forintig költenék maximum rá, 1 szobát bérelnék! munkásszálló nem érdekel.

/közbe igyekszem albérletet találni, vagy valakinél szobát, de ez lenne a vészterv/

Előre is köszönöm!


23 F



2015. jan. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiért nem fogsz találni normálisat. Mi párommal 15 napig laktunk Bp-n egy tök lepattant hotelben, ahol hideg volt, penészesek voltak a falak, és alig volt meleg a víz. Ha nem vagyok rákényszerülve, nem maradtam volna ott... Úgy fizettem 70000 Ft-ot, hogy volt kedvezményünk, mert szomszédos kórházban ápolták a kisfiamat.

De azért sok sikert!

2015. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi egy szoba ára kb. a 2-3 hónapra. Egy olcsóbb hotel is a többszöröse lehet.
2015. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

7000/nap ár körül találhatsz kiadó apartmanokat. Ennél olcsóbban nincs.

A lakásbérlés olcsóbb.

Vagy hostel, ha szereted az emeletes ágyat és a közös fürdőt.

2015. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
túl sok időm/lehetőségem nincs, hogy albérlet után kutakodjak + mire találok egy megfelelőt addigra 200an látták, mire felhívom őket már az összes időpont megtelt. :/ ha találnék egy garzont 75 ig eltudnék még menni havonta, de többre nem telik sajnos..( ezt is persze rezsivel)
2015. jan. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!