Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletet keresek hogyan...

Albérletet keresek hogyan tanácsos?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy már azért elég gyakorlott vagyok e téren mivel 10x költöztem Pesten 3 év alatt... de mégis kérdeznék. Ha ingatlan iroda segítségét kérem a keresésben, akkor mennyi jutalék lesz az övék vagy hogyan működik ez? Az a helyzet, hogy eddig megelégedtem a legolcsóbb, legszutykosabb helyekkel is amikor diák voltam, sztem ez nem olyan gáz, mert nyilván nem volt pénzem megfizetni, de most van és nagyon sokat számít, hogy nagyon jó és szép lakásom legyen. Párommal mennénk oda ketten, de mivel nem Pesten dolgozom, ezért olyat kéne találnom ami hétvégi lakás inkább... maximum 70ezerért szeretnék bérelni pár ezerrel több az nem baj, de a 80 már nem fér bele a rezsi és a közös költség miatt... Mit tanácsoltok hogyan egyszerűbb keresni? A neten borzasztóak vannak, vagy ami nagyon szép az 120 ezernél kezdődik... hogyan találhatnék szép lakást?

2015. jan. 25. 12:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni ha itt akad olyan főbérlő aki megbízható és korrekt, szívesen váltok vele pár szót emailben, nyugodtan lehet kínálni. Köszönöm!
2015. jan. 25. 12:22
 2/5 kiad-lak ***** válasza:
73%

Semmiképp ne fizess!!

Aki 6-8000 Ft-ra le akar nyúlni az nem is ingatlanos, csak szeretné ha azt hinnéd. Netről ollóz össze hirdetéseket és jó pénzért árulja. Semmi köze az ingatlanokhoz, egyet sem látott közelről.


3 év/ 10 lakhely elgondolkodtató. Az egy év határozott időt nem neked találták ki, pedig a legtöbb jó albi ilyen, kéthavi kaució terhére.

2015. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jár neked és párodnak összesen havi 200 ezer forint albérleti támogatás. Tehát egy fillért sem kell fizetned, még marad is pénzed belőle. Ez max. másfél évre kérhető és egy évre szokták megadni. Sokan nem tudják, hogy jár, pedig szinte mindenki megkapja, aki kéri. Olvasd el: www.kauciomentes.hu
2015. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kiad-lak!

Több hozzászólásodból is látom, hogy alaposan ismered az albérleti piacot.

Kérném a telefonszámodat a privatomra. Lenne üzleti ajánlatom, sok kiadó lakásom van!

2015. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingatlaniroda segítségét veszed igénybe, neked semmibe nem kerül. az ingatlan tulajdonosa fizeti majd nekik a jutalékot, mivel ugye ő keres pénzt az ügyletből, ez általában egy havi bérleti díj szokott lenni, vagy amennyiben megállapodnak de ez semmiképpen sem a te dolgod, ha bárki tőled akarna pénzt kérni például olyan indokkal, hogyha adsz x ezer forintot akkor ad neked címeket, ez mind kamu, átverés!!!! Senkinek ne fizess egy fillért sem.
2015. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!