Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten albérlet kiskutyával?

Budapesten albérlet kiskutyával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Segítségeteket szeretném kérni. Hiába kutatom az internetet, nem találok albérletet a jagd terrier kiskutyámmal Budapesten. Egyáltalán nem ugat, csendes, békés állat, de ha meghallják, hogy kutya egyből elutasítanak. Egy barátnőmmel és a kiskutyámmal szeretnénk költözni, lehetőleg nem horror áron. Ha bármit ajánlani tudnátok azt igazán megköszönnénk! Inkább belváros érdekelne, de bármire vevők vagyunk ha jó áron van. Lehetőleg bútorozott lakást, házat, akár szobát keresünk! :-)

2015. jan. 30. 13:51
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem esélytelen de.....hmm én a párommal ketten nem találok elfogadható állagú,árú lakást.

Kutyával pedig,hát sajnos nagyon kicsi az esélye,hacsak nem ismersz valakit aki ismer valakit aki...

2015. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bútorozottat?:) Esélytelen. Ki akarja hogy a bútorán egy idegen kutya zúzzon? Még bútorozatlant se találtok, de bútorr
2015. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
al 0%.
2015. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na pont ez a baj, hogy az emberek előítéletesek.. Az első kommentelőnek igaza van.. Néztünk kutyus nélkül is, hogy ideiglenesen a szüleim vigyáznának rá, de elég érdekes a kínálat alapból sajnos.
2015. jan. 30. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Szomorú... Sok ember a szomszédok miatt nem adja ki az ingatlanát kutyásnak. Ugyanis a tulajnak megy a telefon, ha hangoskodik a kutyus, ami ugye előfordul.
2015. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem elő ítélet. Ezt egyszerűen ismerik. A kutya koszos , BÜDÖS !!!!, hangos, nyáladzik, megrág mindent. Össze szarja a lakást, mindent. De még a környezetet is tönkre teszi. Hogy nem lehet ezt látni.??? Azért mert a kutya tulajdonosok igénytelenek , vannak még jó érzésű emberek.
2015. jan. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az én kutyám menhelyről van, hangszálai elszakadtak tehát nem hinném, hogy hangoskodna... Anyád az igénytelen aki világra baszott te korcs.
2015. febr. 2. 10:59
 8/12 anonim válasza:

Én kisállatosoknak adtam ki a lakásomat abban a reményben, hogy nehezen tudnak lakást találni a kis kedvencükkel és így megbecsülik magukat, rendesen fognak fizetni és nem lesz velük gond. Remélem így lesz...

Ja és bútorozottan adtam ki a lakást!

2015. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Első vagyok.

Ez az egész,akár kuutyával,akár más állattal,akár állat nélkül valahogy úhy működik hogy szimpátia,kialakult bizalom.

De amíg az megy a kiadók részéről hogy szinte castingolják a jelentkezőket,az jön aki a legtöbbet ad a lakásért(a nagyüzemi pénzcsinálás,lásd horror árak,egyenesen undorító) illetve a kivevők részéről ped:g dívik hogy ha már fizetek az enyém és rombolok addig nem fog működni.

Viszont tisztelet a kivételnek,mert van,mindkét oldalról,csak a deviánsok erdejétől ez nem látszik.

Megértem a tulajdonost,hogy igen azért egy alapvetően állathoz nem szokott ember megérzi annak szagát,de kérem szépen...legalább annyit tegyünk meg hogy MEGISMERJÜK az állatot,és annak gazdáját.

Jó ötlet lenne ha agazdi megbeszélhtne egy személyes találkozót a kiadó féllel,amire viszi magával a kutyát/macskát/lovat/aranyhalat/stegosaurust. Egy ilyen helyzetben elég sokminden leszűrhető szerintem,de ez csak egy ötlet.

2015. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ja,ami lemaradt: egy német juhász,egy erdélyi kopó-golden retriever mix,egy cica és pár hörcsög illetve rágcsáló után kikérem magamnak hogy igénytelennek nevezzenek..vannak ilyen állatartók is,de legtöbbjük rendezettebb mint egynémely állat nélküli versenyző.
2015. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!