Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletek árából szoktak...

Albérletek árából szoktak alkudni egy keveset ha túl sok vagy ez nem szokás?

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Próbálkozni mindig lehet.
2015. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld meg, lányomnak sikerült.
2015. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Biztos változó ez is, ha már hosszú ideje nem tudja kiadni akkor lehet belemegy, de ha napi 10 ember érdeklődik, akkor nem fog engedni.
2015. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy próbát megér.
2015. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Megéri megpróbálni. Barátnőm kivett egy kis lakást, 65000-ért hirdették és sikerült 5000-et lealkudnia így végül 60-ért megkapta. Mi kivettünk egy házat, 250-ért volt hirdetve, rengeteg jelentkező volt rá, de a tulaj nem akarta akárkinek kiadni, mi szimpatikusak voltunk neki, és még alkudtunk is, 200-ért megkaptuk. Sosem lehet tudni!
2015. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbbet akkor tudsz alkudni, ha bedobod, hogy Europai Unios pénzből akarsz bérelni, mert az állam pontos fizető, tehát nem lesz veled gondja.

A lehetőségeid is tágabbak, mert a támogatás összege pároddal együtt havi 200.000.-Ft, tehát valószinű önrészt sem kell fizetned, mégis sokkal többet tudsz a lakásért fizetni, mint a minimálbéres albérlők. Ez sem mindegy a lakástulajnak.

Ehhez persze számlaképes lakás kell, amihez ingyenes cimlistát találsz hirdetésként a jofogas.hu oldalon.

Hogy hol találsz ötleteket a támogatáshoz?

Ha rákeresel az Otthon/Albérlet rovatban a ’támogat’ szóra, millió ilyet találsz.

2015. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
pontosabban "Nincs találat, a keresést az összes kategóriára kiterjesztettük."
2015. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kiad-lak ***** válasza:

Örülhetsz ha egyáltalán találsz megfelelő albérletet.

Nagy értékűnél alkudhatsz, de a populáris kategóriában tucatnyi versenytársaddal küzdesz.

2015. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-esnek.

Nekem bejött vagy 20 chatforum mikor beütöttem, hogy támogat.

Hagyd le az időzőjelet és úgy próbáld.

Irtam a privatodra is! nézd meg!

2015. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A jó üzletember mindig alkuldik. Ingatlanoztam, engem az lepne meg,ha valaki nem alkudna. Akár a pofátlanság határán túl is lehet, ha annyiért szándékoznád megvenni/eladni.
2015. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!