Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a teendő ilyenkor? Tehet...

Mi a teendő ilyenkor? Tehet ilyet egy főbérlő?

Figyelt kérdés
Kb màr 5 hónapja lakunk itt.Itt heti fizetest kel adni a foberlonek,minden hetfőn 40.000 ft szerződest is irtunk.Mostanaba bejon magatol a lakasba.Ami nekem nem tetszett.Nem rég elutaztak 1 hetre amit le is tisztaztunk.Tegnap túloraztam igy irzam egy sms-t h 10 te erek haza,nem jottek.Ma màr este 11kor hallom,hogy jon be valaki az ajton kinyitom es mondtam a főbérlőnek,hogy csak holnap reggel tudok fizetni gondoltam ez a par ora nem okoz gondott.Azt mondta,hogy csütortokig koltozzek ki megoldható e.. Hat koszonom 2 napom van, hogy lakast talaljak..Kérdésem tehet ilyet? :(
2015. márc. 18. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha írtatok szerződést, akkor ez miért kérdés?
2015. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Csak feltételezni tudom,hogy az albérlet addig szól,amennyi előre ki van fízetve.(ebben az esetben mindig egy hét).Akkor miért lepődsz meg? .Nagyon sok lényeges dolgot nem írtál.Mi van a szerződésben,kaukció,feltételek,stb?
2015. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Minimum 3 hónap felmondási idővel rakhat csak ki.
2015. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

havi több mint 120 ért bérelsz lakást, ilyen feltételek mellett?

eléggé átvertek.

2015. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az inkabb tobb mint 160 havonta
2015. ápr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja bocsánat, igen.
2015. ápr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a főbérlő se normális, hogy ki akarja dobni, mert nem nagyon talál még ilyen balekot.
2015. ápr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!